Služby realitní kanceláře
Menu

Služby realitní kanceláře

Realitní služby

Právní služby

Finanční služby

Správa domů a správa bytů v Kroměříži a okolí

Koupili jste byt, dům či nebytový prostor jako investici a chcete ho pronajímat? Jste z daleka a nemůžete nájemní nemovitost hlídat? Nabízíme vám správu Vaší nemovitosti naší realitní kanceláří. Poskytujeme správu jednotlivých bytů a rodinných domů v Kroměříži a blízkém okolí, které jsou nabízeny k dlouhodobému pronájmu, tak na kratší období.

Správa nemovitosti pro Vás znamená, že se vyhnete přímému jednání s nájemci, budeme za Vás kontrolovat stav nemovitosti, jednat s úřady a zajišťovat vše potřebné ke spokojenému pronájmu. Zároveň má klient kdykoliv k dispozici veškeré informace o fungování a průběhu poskytovaných služeb.

Správa nemovitostí zahrnuje:

Tento servis správy nemovitostí je z naší strany zpoplatněn a to měsíční částkou 6% z čistého měsíčního nájemného nemovitosti, minimálně však 300,- Kč.

Řešíme exekuce a dražby

Pokud jste se dostali do finanční tísně a na vaši nemovitost je zahájeno exekuční řízení, vyplatí se postupovat rychle. V první řadě doporučujeme obrátit se na odborníky. Profesionálové ze společnosti TOP REAL INVEST s.r.o. se dokonale vyznají v problematice exekucí a umí učinit ty správné kroky. Případ je řešen vždy komplexně, tedy nejenom s klienty, ale také s věřiteli. Díky osobní konzultaci a důkladné analýze je dosaženo optimálního řešení celé situace.

© 2023 TOP REAL INVEST s.r.o.

Nastavení cookies | Web realizovali Fresh Mill a Roman Klabal