Naše projekty

Chcete rychle prodat svůj byt? Vykupujeme byty za hotové!

Více informací…

Výkup zemědělských i komerčních pozemků za hotové!

Více informací…

Rychlé řešení exekuce

Více informací…

Jak prodat byt, dům, pozemky?

Více informací…

Řešíme exekuce a dražby

Zajímá vás, jak nejvhodněji řešit exekuci nemovitosti?

Pokud jste se dostali do finanční tísně a na vaši nemovitost je zahájeno exekuční řízení, vyplatí se postupovat rychle. V první řadě doporučujeme obrátit se na odborníky. Profesionálové ze společnosti TOP REAL INVEST s.r.o. se dokonale vyznají v problematice exekucí a umí učinit ty správné kroky. Případ je řešen vždy komplexně, tedy nejenom s klienty, ale také s věřiteli. Díky osobní konzultaci a důkladné analýze je dosaženo optimálního řešení celé situace.

Vyplacení exekuce probíhá rychle

Pomůžeme vám s okamžitým oddlužením nemovitosti a tím odvrátíme exekuci nebo dražbu. Vaši nemovitost odkoupíme a  vezmeme do zástavy. Následuje profinancování hypotečním úvěrem nebo nebankovní půjčkou. Kontrolu nad vaší finanční situací získáte díky jasně nastavenému splátkovému kalendáři.

Finanční prostředky na vyplacení a následné profinancování zajistíme zastavením dané nemovitosti. Je možné využít i jinou nemovitost, pokud ji máte k dispozici.

Co je exekuce nemovitosti

Hrozí Vám soudní exekuce nemovitostí, nebo jste se už dostali do situace, kdy byla exekuce Vaší nemovitosti již soudem nařízena? Potřebujete zjistit, jak to všechno funguje a jak soudní exekuce nemovitosti probíhá, co můžete a co ne a kdo za Vámi kdy vlastně přijde a další informace?

Soudní exekuce nemovitosti jsou hlavní náplní činnosti soudního exekutora.

Pokud se Vás týká soudní exekuce nemovitosti a chcete se o ní dozvědět více informací, obraťte se na nás a naše odborníky. Ti jsou stále připraveni Vám pomoci a poskytnout Vám odbornou  radu. Kontaktujte nás + 420 602 192 583. 

Jak řešit exekuci nemovitosti

Rozhodli jste se řešit Vaše dluhy? Postupujte následovně:

1. Připravte se na spolupráci s naším poradcem

  • Nabývací titul k nemovitosti (kupní smlouva, darovací smlouva, kolaudační rozhodnutí)
  • Občanský průkaz zúčastněných osob a druhý doklad totožnosti (kopie)
  • Doklady o výši dluhů k úhradě

2. Kontaktujte nás a sjednejte si bezplatnou kontultaci

  • Volejte +420 602 192 583, e-mailem: topreal@seznam.cz nebo osobně na sídle firmy Oskol 319, 767 01 Kroměříž

Naše projekty

Chcete rychle prodat svůj byt? Vykupujeme byty za hotové!

Chcete nutně prodat byt a na prodej opravdu spěcháte? Nemáte čas prodávat svůj byt a čekat na kupce? Máte nařízenou exekuci bytu, nebo vám hrozí exekuce či dražba? Neplatíte nájem, dlužíte a hrozí vám, že o byt příjdete? Nebo se vám jen naskytla výhodná koupě jiné nemovitosti? Chcete peníze okamžitě za prodej vašeho bytu?

Více informací…

Výkup zemědělských i komerčních pozemků za hotové!

Přímý výkup za bezkonkurenčních podmínek. Dovolujeme si Vám nabídnout rychlý výkup zemědělských i komerčních pozemků za hotové! Vykupujeme ornou půdu, pole, pastviny, zahrady, vinice, sady, pozemky v územním plánu, stavební parcely, ostatní plochy, komunikace, ale i zeleň, ochranná pásma, ..

Více informací…

Rychlé řešení exekuce

Právě pro vás jsme připravili finančně velmi zajímavou službu rychlého řešení exekuce.
Vyřešíme nejen vaše exekuce, ale zajistíme kompletní oddlužení vás, jako fyzické osoby.
Umíme oddlužit nemovitost i obchodní společnosti

Více informací…

Jak prodat byt, dům, pozemky?

Vypracování kvalitní kupní smlouvy a zajištění bezproblémového prodeje je práce pro odborníky. Ušetříme Vám tím spoustu času i starostí a navíc předejdeme případným budoucím sporům. Smlouvy stažené z internetu nejsou při prodeji nemovitostí v žádném případě optimálním řešením. Každý prodej je totiž jiný a vyžaduje individuální posouzení právníkem.

Více informací…