Řešíme exekuce a dražby
Menu

Řešíme exekuce a dražby

Zajímá vás, jak nejvhodněji řešit exekuci nemovitosti?

Pokud jste se dostali do finanční tísně a na vaši nemovitost je zahájeno exekuční řízení, vyplatí se postupovat rychle. V první řadě doporučujeme obrátit se na odborníky. Profesionálové ze společnosti TOP REAL INVEST s.r.o. se dokonale vyznají v problematice exekucí a umí učinit ty správné kroky. Případ je řešen vždy komplexně, tedy nejenom s klienty, ale také s věřiteli. Díky osobní konzultaci a důkladné analýze je dosaženo optimálního řešení celé situace.

Vyplacení exekuce probíhá rychle

Pomůžeme vám s okamžitým oddlužením nemovitosti a tím odvrátíme exekuci nebo dražbu. Vaši nemovitost odkoupíme a  vezmeme do zástavy. Následuje profinancování hypotečním úvěrem nebo nebankovní půjčkou. Kontrolu nad vaší finanční situací získáte díky jasně nastavenému splátkovému kalendáři.

Finanční prostředky na vyplacení a následné profinancování zajistíme zastavením dané nemovitosti. Je možné využít i jinou nemovitost, pokud ji máte k dispozici.

Co je exekuce nemovitosti

Hrozí Vám soudní exekuce nemovitostí, nebo jste se už dostali do situace, kdy byla exekuce Vaší nemovitosti již soudem nařízena? Potřebujete zjistit, jak to všechno funguje a jak soudní exekuce nemovitosti probíhá, co můžete a co ne a kdo za Vámi kdy vlastně přijde a další informace?

Soudní exekuce nemovitosti jsou hlavní náplní činnosti soudního exekutora.

Pokud se Vás týká soudní exekuce nemovitosti a chcete se o ní dozvědět více informací, obraťte se na nás a naše odborníky. Ti jsou stále připraveni Vám pomoci a poskytnout Vám odbornou  radu. Kontaktujte nás + 420 602 192 583. 

Jak řešit exekuci nemovitosti

Rozhodli jste se řešit Vaše dluhy? Postupujte následovně:

1. Připravte se na spolupráci s naším poradcem

2. Kontaktujte nás a sjednejte si bezplatnou kontultaci

© 2024 TOP REAL INVEST s.r.o.

Nastavení cookies | Web realizovali Fresh Mill a Roman Klabal