Rekonstrukce 3+1 rod.dům Kvasice
Menu

Rekonstrukce 3+1 rod.dům Kvasice

V těchto dnech probíhá rekonstrukce tohoto rodinného domu, který bude možno navštívit na dnu otevřených dveří od 31.7.2011 v době od 13:00 do 15:00.

Z tohoto důvodu Vám přinášíme aktuální informace o průběhu oprav a rekonstrukce.

DŮM: - nová fasáda - nové dřevěné podhledy - nový nátěr a oprava střechy - vystavení nového přístupu na půdu - nové vstupní dveře

V DOMĚ: V celém domě se dělaly nové omítky, sádrokartónové podhledy, rozvody elektřiny, vody a odpadů. Jsou nové vstupní dveře a vchodové dveře na zahradu, kde jsme zvolili i fix okno z důvodu prosvětlení chodby. V domě se budou zabudovávat nové interiérové dveře klasické s obložkami, tak zašupovací a to v kuchyňi a obývacím pokoji.

V koupelně jsme zvolili veselé a světlé barvy v kombinaci bílá a zelená. Je zde nový sprchový kout, splachovací záchod COMBI, žebříčkový radiátor a místo pro umístění pračky. Místo pro kuchyňský kout jsme zvolili v přední části domu, kde bude 20.7.2011 nainstalována nová kuchyňská linka na míru - vše je ve světlých barvách. Podlahy v celém domě jsme zvolili z kvalitního PVC, které není náročné na údržbu. Za domem se nachází zahrada, zde budou probíhat kompletní pozemkové úpravy.

Budeme se těšit na Vaši návštěvu a v případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.


Před rekonstrukcí


Po rekonstrukci

© 2024 TOP REAL INVEST s.r.o.

Nastavení cookies | Web realizovali Fresh Mill a Roman Klabal