Menu

Pronájem: Nebytový prostor

Cena v RK
Kroměříž
Náš tip!Novinka

Nabízíme k pronájmu obchodní prostor - zavedené kadeřnictví v centru města Kroměříže na křižovatce ulic Komenského nám. a Blahoslavova.

Nemovitost se nachází v obchodně silně exponované části města, která přímo navazuje na ulici Vejvanovského, Vodní ulici, Velké náměstí a Riegrovo náměstí. Dům leží na trase, která vede od frekventovaného parkoviště na ulici Vejvanovského u Arcibiskupského zámku a zahrad v Kroměříži až na Velké náměstí.

Nebytový prostor, zavedené kadeřnictví se nachází ve dvoře, kde jsou i jiné obchody a nabízí k užívání 26 m2, prosklenou výlohu, vybavení pro kadeřnictví. K dispozici je prostor oddělen příčkou. Tento prostor slouží jako menší sklad a pro odložení věcí osobní potřeby.

Dopravní spojení po městě zajišťují autobusy MHD. Kolem města Kroměříž vede dálnice D1 – která na úseku kolem města slouží jako obchvat. Dálnice D1, umožňuje rychlý dosah města Brna nebo Zlína.

Třída energetické náročnosti budovy: G. Průkaz energ. náročnosti nebyl doložen.

Volné od 1.4.2023.

Číslo2887
TypPronájem
KategorieNebytový prostor
LokalitaKroměříž
UliceKomenského náměstí
Užitná plocha25,6 m2
Typ nemovitostiobchodní prostor, zavedené kadeřnictví
Stav nemovitostivelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Energetická třídaG - Mimořádně nehospodárná
Vytápěníústřední dálkové
Podlaží1

Máte zájem?

Máte dotaz k této nemovitosti, nebo byste si rádi domluvili prohlídku? Pomocí tohoto formuláře přímo kontaktujte makléře. Vyplňte prosím Váš e-mail nebo telefon, abychom se Vám mohli ozvat zpět.

© 2023 TOP REAL INVEST s.r.o.

Nastavení cookies | Web realizovali Fresh Mill a Roman Klabal