Menu

Pronájem: Nebytový prostor

15 000 Kč za měsíc
Koryčany
Náš tip!Novinka

Rádi Vám zprostředkujeme  pronájem restaurace Záložna v Koryčanech přímo v centru obce.

Restaurace má výbornou polohu a to přímo na náměstí v Koryčanech , kde se nachází u hlavní cesty, která protíná obec Koryčany. Přímo u objektu je veřejné parkoviště

Velkorysé prostory nabízí k užívání 290m2 včetně kompletního vybavení jak restaurace, tak kuchyně. Kapacita kuchyně je dimenzovaná na výdej 160 – 170 jídel. Velkou výhodou je zahrádka před budovou.

Celý prostor, včetně zahrádky má k dispozici 146 míst k sezení – 70 míst salónek, 24 míst jídelna, 36 míst pivnice, 16 míst zahrádka.

Obec Koryčany leží na výborném místě s výbornou dostupností z Kroměříže, Brna, Kyjova, Uherského Hradiště a je vzdálená od rychlostní komunikace E50 10km, Brno - 45 minut. V obci Koryčany se nachází mateřská škola i základní škola, občanská vybavenost. Dopravní spojení zajišťují autobusy a vlakové spojení. 

Třída energetické náročnosti budovy: G. Průkaz energ. náročnosti nebyl doložen.

Volný ihned po předchozí domluvě.

Náklady: 15.000,-Kč nájemné (+ DPH pro plátce) + elektřina 15.000,-Kč + plyn 3.620,-Kč + voda 8.000,-Kč / 3 měsíce + svoz odpadu 4.880,-Kč/rok + služby RK

Číslo3125
TypPronájem
KategorieNebytový prostor
LokalitaKoryčany
Ulicenáměstí Koryčany
Užitná plocha290 m2
Typ nemovitostirestaurace
Stav nemovitostidobrý, udržovaný
Vlastnictvíosobní
Energetická třídaG - Mimořádně nehospodárná
Vytápěníkrb - tuhá paliva

Máte zájem?

Máte dotaz k této nemovitosti, nebo byste si rádi domluvili prohlídku? Pomocí tohoto formuláře přímo kontaktujte makléře. Vyplňte prosím Váš e-mail nebo telefon, abychom se Vám mohli ozvat zpět.

© 2024 TOP REAL INVEST s.r.o.

Nastavení cookies | Web realizovali Fresh Mill a Roman Klabal