Menu

Prodej: Rodinný dům 1+1

Cena v RK
Záříčí
Náš tip!Novinka

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům v obci Záříčí.

Přízemní rodinný dům o nynější dispozici 1+1 se nachází v okrajové části obce s přístupem z hlavní komunikace, která protíná obec Záříčí. Dům není delší dobu obýván a je určený ke kompletní rekonstrukci.

Dům propojuje vstupní chodba, ze které se dostanete do kuchyně a pokoje, dále na pozemek za domem. Dům je připojen k obecnímu vodovodu, elektřině, plynu a kanalizaci. Dům stojí na pozemku o celkové výměře 435m2 a k dispozici je zde studna. Velkou výhodou je půda, zadní vjezd na pozemek, garáž a bývalé hospodářské budovy, které po rekonstrukci mohou složit jako další obytné prostory nebo místo pro uložení věcí denní potřeby.

Výměry: nynější obytná plocha domu je 44m2, užitná plocha 89m2, zastavěná plocha 111m2.

Po dokončení rekonstrukce zde může vzniknout hezké a moderní bydlení s bezvadnou dostupností.

Obec Zářičí se nachází 12 km od okresního města Kroměříž kde je nájezd na dálnici D1. Obec má velmi dobrou dostupnost jak autem, tak i autobusem. Nedaleko Zářičí leží město Chropyně. Chropyně je výborným výchozím bodem pro cykloturistiku a konání výletů do okolí. V obci se nachází kompletní občanská vybavenost, zámek, rybníky kolem něj a moderní venkovní koupaliště.

Číslo3116
TypProdej
KategorieRodinný dům
Velikost1+1
LokalitaZáříčí
Obytná plocha44 m2
Užitná plocha89 m2
Zastavěná plocha111 m2
Plocha pozemku435 m2
Typ nemovitostirodinný dům
Stav nemovitostipůvodní, před rekonstrukcí
Vlastnictvíosobní
Energetická třídaG - Mimořádně nehospodárná

Máte zájem?

Máte dotaz k této nemovitosti, nebo byste si rádi domluvili prohlídku? Pomocí tohoto formuláře přímo kontaktujte makléře. Vyplňte prosím Váš e-mail nebo telefon, abychom se Vám mohli ozvat zpět.

© 2024 TOP REAL INVEST s.r.o.

Nastavení cookies | Web realizovali Fresh Mill a Roman Klabal