Menu

Prodej: Pozemek

2 500 000 Kč
Velehrad
Náš tip!Novinka

Rádi Vám zprostředkujeme prodej stavebního pozemku na Velehradě, který je určený i k výstavbě rodinného domu.

Parcela je umístěna v mírném kopečku o výměře 409m2 a nachází se na ulici Zahradní nedaleko odbočky z ulice Modřanská na okraji obce.

K pozemku vede asfaltová cesta. Na pozemku jsou nyní vysázeny ovocné stromy. U pozemku vede: elektřina, vodovod, kanalizace, plynovod.

V územním plánu jsou parcely vedeny jako BI - Plochy bydlení individuální.

Velehrad se nachází nedaleko Uherského Hradiště a kolem se rozpínají Chřiby s výhledem až na hrad Buchlov. Obec je vyhledávaná pro svůj klid a pohodu. Velehrad je duchovním centrem s bazilikou, která je velkou dominantou okolí. Kolem Velehradu vede oblíbená cyklostezka, která vede ze Salaše a spojuje Chřiby se Slováckem nebo plno turistických stezek. Dále je tu vyhledávaný Archeoskanzen Modrá a Živá voda Modrá.

Pro obyvatele obce je k dispozici ZŠ Velehrad, Mateřská škola Velehrad, potraviny, lékárna a pravidelné autobusové spoje směr Uherské Hradiště nebo Salaš.

Více podrobných informací Vám rád sdělí realitní makléř.

Cena je uvedena bez služeb realitní kanceláře.

Číslo3018
TypProdej
KategoriePozemek
LokalitaVelehrad
UliceZahradní
Plocha pozemku409 m2
Typ nemovitostistavební pozemek
Vlastnictvíosobní

Máte zájem?

Máte dotaz k této nemovitosti, nebo byste si rádi domluvili prohlídku? Pomocí tohoto formuláře přímo kontaktujte makléře. Vyplňte prosím Váš e-mail nebo telefon, abychom se Vám mohli ozvat zpět.

© 2023 TOP REAL INVEST s.r.o.

Nastavení cookies | Web realizovali Fresh Mill a Roman Klabal