Menu

Prodej: Rodinný dům 5+1

2 300 000 Kč
Unčice
Náš tip!Novinka

Původní cena: 2.700.000,-

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům s úžasnou zahradou v klidné obci Unčice, která spadá pod Pavlovice u Kojetína.

Pokud hledáte klidné místo k bydlení a zároveň kousek od přírody, Unčice jsou tím pravým místem. Svou polohou splňují jak rychlou dostupnost dálnice D1, tak klidné bydlení.

Rodinný dům, který se nachází ve slepé ulici, kam zajíždí jen obyvatelé okolních domů, je určený ke kompletní rekonstrukci a díky tomuto kroku, může vzniknout užasné bydlení, například i s menším hospodářstvím. Dům nabízí také vytvoření dvou bytových jednotek a je zde přístup na pozemek přes průjez v domě. Zahrada, která je umístěna za domem lemuje ostatní zahrady a kolem obec vybudovala polder.

Na pozemku je k dispozici sklep, bývalá hospodářská budova, místo, které sloužilo jako letní kuchyně a plno místa k uskladnění.

Dům je připojen k elektickému vedení, voda je připojena na studnu na pozemku, odpady jsou svedeny do jímky před domem. Přípojka plynu vede před domem a je možné připojení. V budoucnu obec zvažuje čističku odpadních vod.

Třída energetické náročnosti budovy: G. Průkaz energ. náročnosti nebyl doložen.

Cena jej uvedena bez služeb realitní kanceláře.

Číslo3005
TypProdej
KategorieRodinný dům
Velikost5+1
LokalitaUnčice
Obytná plocha205 m2
Užitná plocha277 m2
Zastavěná plocha198 m2
Plocha pozemku1916 m2
Typ nemovitostirodinný dům
Stav nemovitostipřed rekonstrukcí
Vlastnictvíosobní
Energetická třídaG - Mimořádně nehospodárná

Máte zájem?

Máte dotaz k této nemovitosti, nebo byste si rádi domluvili prohlídku? Pomocí tohoto formuláře přímo kontaktujte makléře. Vyplňte prosím Váš e-mail nebo telefon, abychom se Vám mohli ozvat zpět.

© 2024 TOP REAL INVEST s.r.o.

Nastavení cookies | Web realizovali Fresh Mill a Roman Klabal