Menu

Prodej: Rodinný dům 6+kk

13 900 000 Kč
Svésedlice, okres Olomouc, Olomoucký kraj
Náš tip!Novinka

Nabízíme k prodeji projekt s výstavbou nízkoenergetické dřevostavby rodinného domu v obci Svésedlice.

Dřevostavba rodinného domu je projektována jako difúzně otevřená konstrukce. Tato novostavba je umístěna v hezké části obce na pozemku o velikosti 851m2 a momentálně je ve fázi před výstavbou, proto je možnost dle přání nebo požadavku klienta dělat některé úpravy. Rohový pozemek je slunný a situovaný na jihovýchod. Nachází se v části obce, kde v posledních letech vyrostly novostavby domů.

Celá nemovitost se nese v moderním a vzdušném duchu. Pokud se budeme držet vizualizací, může být nemovitost laděna v dřevo-dekoru a bílé barvy. Rodinný, patrový dům se sedlovou střechou bude po dokončení disponovat velikostí  6+kk s otevřeným stropem až po střechu v obývacím pokoji. Budou zde dva možné vstupy na terasu - jeden z obývacího pokoje pomocí velkoformátového okna s pojezdem a druhý z prostorného pokoje osazeného balkonovými dveřmi.

Technická stránka domu: připojení na obecní vodovod, připojení k elektřině, kanalizaci. Vytápění domu bude řešeno podlahovým vytápěním, pomocí tepelného čerpadla. Dle přání můžou být umístěna i krbová kamna.

Výstavba rodinného domu vznikla z pera stavební firmy ROOFS.CZ GROUP a. s., která je profesionálem ve svém oboru a dřevostavbami se zabývá nebo spíš jimi žije. V této lokalitě můžete vidět jejich práci fyzicky a to na několika stavbách. Přístup a komunikace s klientem je pro společnost ROOFS. CZ GROUP a. s. na prvním místě.

Více informací o této stavbě Vám rádi sdělíme a potkáme se osobně na místě.

Obec Svésedlice leží východně 6km od okraje Olomouce v podhůří Oderské vrchoviny a je součástí mikroregionu Bystřička. Je výborně dostupná autem i autobusem a leží nedaleko nájezdu na dálnici D35. V obci je možné využít obchod s potravinami, úřední knihovnu a v odpoledních hodinách i místní hospůdku s dětským hřištěm a venkovním posezením. V současné době se renovuje zázemí pro kulturní akce včetně dalšího dětského hřiště přímo nad ulicí výše nabízeného RD. V dostupné vzdálenosti (3 km) se nachází základní a mateřské školy ve Velké Bystřici a Přáslavicích. Obec Svésedlice je obklopena z jedné strany rovinatou krajinou a z druhé kopci a je zde příjemné napojení na cyklostezky do Velkého Týnce, Velké Bystřice, Přáslavic a dalších okolních obcí s turistickým vyžitím.

https://www.rcg.cz      www.svesedlice.cz

Cena je uvedena bez služeb realitní kanceláře.

Číslo3091
TypProdej
KategorieRodinný dům
Velikost6+kk
LokalitaSvésedlice, okres Olomouc, Olomoucký kraj
Obytná plocha163 m2
Zastavěná plocha87 m2
Plocha pozemku851 m2
Typ nemovitostinovostavba
Stav nemovitostiprojekt s výstavbou
Vlastnictvíosobní
Energetická třídaB - Velmi úsporná
Vytápěnípodlahové vytápění, dle přání můžou být umístěna i krbová kamna

Máte zájem?

Máte dotaz k této nemovitosti, nebo byste si rádi domluvili prohlídku? Pomocí tohoto formuláře přímo kontaktujte makléře. Vyplňte prosím Váš e-mail nebo telefon, abychom se Vám mohli ozvat zpět.

© 2024 TOP REAL INVEST s.r.o.

Nastavení cookies | Web realizovali Fresh Mill a Roman Klabal