Menu

Prodej: Rodinný dům 3+1

Cena v RK
Střížovice
Náš tip!Novinka

V obci Střížovice, poblíž města Kroměříže, Vám nabízíme k prodeji jedinečnou nemovitost, a to bývalou usedlost, která se nachází přímo na náměstíčku u zvonice.

Nemovitost, díky své poloze poskytuje majitelům maximální soukromí, protože tvoří uzavřený celek a za nemovitostí je stavební uzávěra. Nynější obytná dispozice je 3+1 s možností rozšíření o podkroví. Nemovitost je vhodná k rodinnému bydlení i k podnikatelskému záměru (zemědělská činnost, ubytovací zařízení, aj.).

Usedlost tvoří dvě budovy a menší budova v zahradě, která lze přestavět na dvoujgaráž, letní  kuchyň nebo hostinský domek. Hlavní obytná část je tvořena prostornou vstupní chodbou, z ní se vchází do pokoje, který byl užíván pro návštěvy, dál do obývacího pokoje, ložnice, kuchyně. Za kuchyní je umístěna místnost, která byla využívána jako komora se vstupem do sklepa. Další místnost se nachází za komorou a z ní schody na jednu z komor v patře. Z chodby je vstup ke koupelně, WC, prádelně a do dalších komor v přízemí a v patře. Druhá budova, která byla využívána jako provozní se skládá ze skladovacích prostor, stájí pro dobytek, koně a kůlny.

Provozní budova má celkem dvě patra s možností rozšíření i o podkroví, má betonové stropy a je ve výborném stavu. Celá tato část domu má velkou variabilitu a můžou tu vzniknout  další obytné prostory nebo užívat tuto budovu k podnikaní, jako jsou například ubytovací služby, zemědělská činnost a spojit tuto jedinečnou nemovitost jak k bydlení, tak k podnikání. Užitná plocha této budova by mohla být až 370m2, zastavěná plocha je 189m2.

Dům byl v 80. a 90. letech rekonstruován, kdy byl vystavěný krb, instalovány elektrické přímotopy, řešeno podřezání domu, sanace vnitřních omítek v roce 2000, stejně tak byla vystavěná i nová štítová stěna a zadní stěna, která vede do dvora. Odpady v domě jsou vedeny v plastu, vývod do septiku v keramice. Elektřina v obytné části je vedena v mědi. Nemovitost je napojena na obecní vodovod i studnu. Dům je možné připojit k plynu, který se nachází před domem.  

Usedlost stojí v části obce, která je velmi klidná a zajedou do těchto míst jen místní obyvatelé. Je tu vybudované i dětské hřiště. Vjezd na pozemek z přední části domu je zajištěn přes velká vrata, kterými projede i větší nákladní auto nebo zadní branou, pro vjezd na zahradu.

Nynější obytná plocha 123m2; zastavěná plocha domu, provozní budovy a menší budovy v zahradě je 498m2; pozemek 2.164m2.

Třída energetické náročnosti budovy: G. Průkaz energ. náročnosti nebyl doložen.

Cena je uvedena bez služeb realitní kanceláře.

Číslo2973
TypProdej
KategorieRodinný dům
Velikost3+1
LokalitaStřížovice
Užitná plocha123 m2
Zastavěná plocha498 m2
Plocha pozemku2164 m2
Typ nemovitostirodinný dům, statek
Stav nemovitostivelmi dobrý, udržovaný
Vlastnictvíosobní
Energetická třídaG - Mimořádně nehospodárná
Vytápěníelektrické přímotopy, krb

Virtuální prohlídka

Máte zájem?

Máte dotaz k této nemovitosti, nebo byste si rádi domluvili prohlídku? Pomocí tohoto formuláře přímo kontaktujte makléře. Vyplňte prosím Váš e-mail nebo telefon, abychom se Vám mohli ozvat zpět.

© 2024 TOP REAL INVEST s.r.o.

Nastavení cookies | Web realizovali Fresh Mill a Roman Klabal