Menu

Prodej: Nebytový prostor

Cena v RK
Otrokovice
Náš tip!Novinka

Nabízíme k prodeji rozsáhlou nemovitost - multifunkční objekt na okraji Otrokovic v části Skály. Část Skály patří do katastrálního území Tlumačov. Svou polohou to má ale blíže k Otrokovicím.

Celý objekt je v dobrém stavu, kdy v roce 1990  byla vystavěna přízemní budova a v roce 2014 prošel interiér rekonstrukcí. Nynější stav budovy je v dobrém stavu a je pravidelně udržovaná. Na pozemku stojí skladovací hala se sociálním zařízením, přístřešek, nájezdová rampa. Pozemky kole budovy jsou částečně zpevněné. Budova je z části zděná, z části montovaná.

Výměry: zastavěná plocha objektu i s rampou: 352m2; zpevněná plocha: 724m2; zbylá část pozemku: 8.564m2; celková plocha pozemků: 9.638m2.

V okolí jsou vystaveny výrobní a skladové objekty, benzínová pumpa  - možnost poledních menu.

Objekt nabízí výbornou dopravní dostupnost, zastávka autobusu vzdálená 210m. Velkou výhodou je nedaleký nájez na dálnici D55 na okraji Otrokovic.

Číslo3108
TypProdej
KategorieNebytový prostor
LokalitaOtrokovice
UliceSkály
Obytná plocha254 m2
Užitná plocha308 m2
Zastavěná plocha1076 m2
Plocha pozemku9638 m2
Typ nemovitostimultifunkční areál
Stav nemovitostivelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Energetická třídaG - Mimořádně nehospodárná

Máte zájem?

Máte dotaz k této nemovitosti, nebo byste si rádi domluvili prohlídku? Pomocí tohoto formuláře přímo kontaktujte makléře. Vyplňte prosím Váš e-mail nebo telefon, abychom se Vám mohli ozvat zpět.

© 2024 TOP REAL INVEST s.r.o.

Nastavení cookies | Web realizovali Fresh Mill a Roman Klabal