Menu

Prodej: Pozemek

2 490 000 Kč
Morkovice - Slížany
Náš tip!Novinka

Nabízíme k prodeji stavební pozemek v obci Morkovice - Slížany.

Pozemek se nachází v obci Morkovice místní část Slížany. Rohový pozemek se nachází mezi zástavbou obytných domů. V minulosti tady stál dům, ale kvůli špatnému stavu byl zbourán, aby zde mohlo vzniknout nové bydlení. Zůstala zde k dispozici funkční přístavba se zavedenou elektřinou a dvě studny. Parcela je rovná a opravdu velkorysá svou výměrou 1.597m2. Místo je prostorné a může zde vyrůst i více domů se dvěma patry a sedlovou střechou kvůli rázu okolní výstavby.

Parcela je vedena v územním plánu jako SV - plochy smíšené obytné venkovské. Na hranici pozemku vede elektřina, kanalizace a vodovod.

Obec Morkovice - Slížany se nachází 15minut autem od okresního města Kroměříž a je výborným výchozím bodem pro cykloturistiku a konání výletů do okolí s nedalekým nájezdem na dálnici D1 (11 minut autem na nájezd u Ivanovic na Hané). V obci se nachází mateřská škola, základní škola, plavecký bazén.

Cena je uvedena bez služeb realitní kanceláře.

Číslo3092
TypProdej
KategoriePozemek
LokalitaMorkovice - Slížany
UliceKolaříkova
Plocha pozemku1597 m2
Typ nemovitostistavební pozemek
Vlastnictvíosobní

Máte zájem?

Máte dotaz k této nemovitosti, nebo byste si rádi domluvili prohlídku? Pomocí tohoto formuláře přímo kontaktujte makléře. Vyplňte prosím Váš e-mail nebo telefon, abychom se Vám mohli ozvat zpět.

© 2024 TOP REAL INVEST s.r.o.

Nastavení cookies | Web realizovali Fresh Mill a Roman Klabal