Menu

Prodej: Rodinný dům 3+1,6+1

8 900 000 Kč
Lubná
Náš tip!

Nabízíme k prodeji budovu bývalé školy v obci Lubná.

Obec Lubná leží 10 km od okresního města Kroměříž a je výborně dostupná autem i autobusem. Obec Lubná má dlouhou historii a rozpíná se na okraji Chřibských lesů a toto místo je vstupní branou do této chráněné oblasti. Díky své poloze je skvělým místem ke klidnému bydlení a podnikání s rychlou dostupností města.

Dům svou velikostí a uspořádáním nabízí několik skvělých možností využití, jako je ubytovací zařízení nebo vytvoření bytových jednotek.

Nyní je dům užíván jak k bydlení, tak k podnikání kde v prostorách bývalé tělocvičny je šicí dílna. Dále jsou zde dvě prostorné bytové jednotky, jedna na pravé straně 1.NP se soukromým dvorkem o velikosti 3+1, která má vysoké stropy a díky tomu majitelé vybudovali v každém pokoji mezonetové patro. Druhý byt o velikosti 6+1 je umístěn na celém 2.NP, je velmi prostorný a světlý.

Dům má k dispozici vjezd na dvůr za domem. V další zastavěné části domu je umístěna dílna a bývalé hospodářské prostory, které jsou vhodné ke skladování věcí denní potřeby a dál  pokračuje svažitá zahrada.

https://obeclubna.cz/

Třída energetické náročnosti budovy: G. Průkaz energ. náročnosti nebyl doložen.

Cena je uvedena bez služeb realitní kanceláře.

Číslo2662
TypProdej
KategorieRodinný dům
Velikost3+1,6+1
LokalitaLubná
Užitná plocha532 m2
Zastavěná plocha1121 m2
Plocha pozemku1962 m2
Stav nemovitostivelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Energetická třídaG - Mimořádně nehospodárná
Vytápěníústřední plynové

Virtuální prohlídka

Máte zájem?

Máte dotaz k této nemovitosti, nebo byste si rádi domluvili prohlídku? Pomocí tohoto formuláře přímo kontaktujte makléře. Vyplňte prosím Váš e-mail nebo telefon, abychom se Vám mohli ozvat zpět.

© 2024 TOP REAL INVEST s.r.o.

Nastavení cookies | Web realizovali Fresh Mill a Roman Klabal