Menu

Prodej: Rodinný dům

Cena v RK
Kroměříž
Náš tip!Novinka

Nabízíme k prodeji dům na skvělé adrese ulice Na Kopečku, která přiléhá k Arcibiskupskému zámku Kroměříž a hlavní historické části města .

Celý objekt může sloužit jako bytový dům kde na 1.NP může být vybudovaná bytová jednotka 4+1, 2.NP pojme byt 3+kk s terasou a balkónem a 3.NP bude dostačující pro byt 2+kk s balkónem.

Celý objekt je vyčištěn a připraven k rekonstrukci. K objektu je vypracovaná studie, pro další pokračování započaté rekonstrukce. K domu náleží pozemek za domem, který tvoří uzavřený celek a poskytuje tak maximální soukromý.

Po dokončení stavebních prací, poskytne dům příjemné moderní a reprezentativní bydlení v centru města.

Dům leží v klidné části historické Kroměříže v přilehlé blízkosti Arcibiskupského zámku a zahrad a Velkého náměstí. Zde se nachází i bezpočet restaurací, kaváren a obchodů. 

V pěším dosahu se nachází mateřská a základní škola, veškerá další občanská vybavenost je v krátké docházkové nebo dojezdové vzdálenosti. Dopravní spojení zajišťují autobusy MHD. Kolem města Kroměříž vede dálnice D1 s rychlým dosahem města Brna nebo Zlína.

Číslo2889
TypProdej
KategorieRodinný dům
LokalitaKroměříž
UliceNa Kopečku
Užitná plocha229 m2
Zastavěná plocha169 m2
Plocha pozemku255 m2
Typ nemovitostibytový dům
Stav nemovitostizapočatá rekonstrukce
Vlastnictvíosobní
Energetická třídaG - Mimořádně nehospodárná
Balkonano

Máte zájem?

Máte dotaz k této nemovitosti, nebo byste si rádi domluvili prohlídku? Pomocí tohoto formuláře přímo kontaktujte makléře. Vyplňte prosím Váš e-mail nebo telefon, abychom se Vám mohli ozvat zpět.

© 2023 TOP REAL INVEST s.r.o.

Nastavení cookies | Web realizovali Fresh Mill a Roman Klabal