Menu

Prodej: Rodinný dům 3+1

8 300 000 Kč
Kroměříž
Náš tip!Novinka

Aktualiza ceny. Původní cena 9.700.000,-Kč.

Vážení klienti, nabízíme Vám prodej samostatně stojícího rodinného domu a to na skvělé adrese ulice Dvořákova v Kroměříži.

V okolí se nachází jen výstavba rodinných domů a vil a nedaleko je i Květná zahrada. Ty největší jsou z počátku 20.století. Tato lokalita je v nabídce jen velmi výjimečně. Ten kdo hledá klid, zahradu, ale zároveň skvělou dostupnost centra, tak pro Vás je tato nemovitost.

Nyní je dům v původním, udržovaném stavu, ale pokud dům projde rekonstrukcí, poskytne Vám moderní, reprezentativní a klidné bydlení s výbornou dostupností.

Nynější uspořádání domu:

Suterén - zajišťuje technickou část domu, vstup na zahradu

Prvním nadzemním podlaží  - je zde vybudované prostorné 3+1 se vstupem do sklepa, na půdu a zahradu, k dispozici je koupelna spojená s WC, prostorná kuchyň a tři průchozí pokoje.

Půda – je velká, prostorná, ve vynikajícím stavu, stejně tak i střecha, kde byla vyměněna krytina. Po úpravách může půdní prostor sloužit jako obytný.

Dům se nachází na prostorném pozemku, který je nedaleko centra města a v nabídce je tato lokalita jen velmi vyjímečně. Plocha celého pozemku je 786m2.  Zastavěná plocha a nádvoří je 321m2; zahrada 465m2; zastavěná plocha domu cca 129m2; užitná cca 270m2; obytná plocha cca 103m2; cihlový zahradní domek má zastavěnou plochu cca 14m2.

Nemovitost je kompletně podsklepena, kde je dostatek místa pro uložení věcí denní potřeby.

Technická stránka domu: vytápění plynový kotel; připojení k plynu, vodovodu, elektřině, kanalizaci; na podlahách dřevěná prkna, linoleum, plovoucí podlaha; prostorná půda; sedlová střecha (vyměněna krytina)

Odkazy:

https://www.zamek-kromeriz.cz/

https://www.kvetnazahrada-kromeriz.cz/cs

V pěším dosahu se nachází mateřská a základní škola, veškerá další občanská vybavenost je v blízké docházkové nebo dojezdové vzdálenosti. Dopravní spojení zajišťují autobusy MHD. Kolem města Kroměříž vede dálnice D1 s rychlým dosahem města Brna nebo Zlína.

Třída energetické náročnosti budovy: G. Průkaz energ. náročnosti nebyl doložen.

Cena je uvedena bez služeb realitní kanceláře.

Číslo3043
TypProdej
KategorieRodinný dům
Velikost3+1
LokalitaKroměříž
UliceDvořákova
Obytná plocha103 m2
Užitná plocha270 m2
Zastavěná plocha143 m2
Plocha pozemku786 m2
Typ nemovitostirodinný dům
Stav nemovitostipůvodní, před rekonstrukcí
Vlastnictvíosobní
Energetická třídaG - Mimořádně nehospodárná
Vytápěníústřední pylnové

Máte zájem?

Máte dotaz k této nemovitosti, nebo byste si rádi domluvili prohlídku? Pomocí tohoto formuláře přímo kontaktujte makléře. Vyplňte prosím Váš e-mail nebo telefon, abychom se Vám mohli ozvat zpět.

© 2024 TOP REAL INVEST s.r.o.

Nastavení cookies | Web realizovali Fresh Mill a Roman Klabal