Menu

Prodej: Rodinný dům 2+1

3 900 000 Kč
Kroměříž
Náš tip!Novinka

Původní cena: 4.490.000,- Kč

Rádi Vám zprostředkujeme prodej rodinného domu o velikosti 2+1, který se nachází v atraktivní lokalitě města Kroměříže.

Ulice Tylova je součástí centra města, jsou zde domy jak k trvalému bydlení, tak sídla firem. Rodinný dům, je po částečných úpravách, ale je třeba kompletní rekonstrukce. Po provedení rekonstrukce může na tomto místě vzniknout úžasné rodinné bydlení, bytové jednotky nebo sídlo firmy.

Dům propojuje dlouhá vstupní chodba po levé části, přes kterou se vchází na pozemek za domem, sklepa a na půdu která má velký potenciál. Bytová jednotka 2+1 je umístěna na pravé straně domu. Centrem bytu je kuchyně a samostatná koupelna s vanou, prostorné pokoje jsou po stranách. V domě je k dipozici sklep o velikosti 24,54m2.

Na pozemku za domem stojí zděná budova, která může být využita jak pro uložení věcí denní potřeby, tak třeba k vybudování menšího wellness. Její obytná plocha je 13m2 a je členěna na dvě místnosti.

Celá dispozice domu má obytnou plochu 81m2, zastavěnou plochou a nádvoří 178m2; pozemek 178m2; zastavěnou plochu domu 122m2; zděná budova na pozemku 19m2.

Dům je připojen ke kanalizaci, vodovodu, elektřině a plynu. Vytápění je řešeno plynovým kotlem.

Díky poloze domu se nachází vše na "dosah ruky". V pěším dosahu (cca 10minut) je mateřská a základní škola, obchod s potravinami a další nákupní možnosti přímo u domu. Další veškerá občanská vybavenost je v docházkové nebo dojezdové vzdálenosti. Dopravní spojení zajišťují autobusy MHD. Kolem města Kroměříž vede dálnice D1 s rychlým dosahem města Brna nebo Zlína. Kolem města Kroměříže slouží dálnice jako obchvat města.

Třída energetické náročnosti budovy: G. Průkaz energ. náročnosti nebyl doložen.

Cena je uvedena bez služeb realitní kanceláře.

Číslo3058
TypProdej
KategorieRodinný dům
Velikost2+1
LokalitaKroměříž
UliceTylova
Obytná plocha81 m2
Užitná plocha99 m2
Zastavěná plocha142,34 m2
Plocha pozemku178 m2
Typ nemovitostirodinný dům v centru města
Stav nemovitostipřed rekonstrukcí
Vlastnictvíosobní
Energetická třídaG - Mimořádně nehospodárná
Vytápěníústřední plynové

Máte zájem?

Máte dotaz k této nemovitosti, nebo byste si rádi domluvili prohlídku? Pomocí tohoto formuláře přímo kontaktujte makléře. Vyplňte prosím Váš e-mail nebo telefon, abychom se Vám mohli ozvat zpět.

© 2024 TOP REAL INVEST s.r.o.

Nastavení cookies | Web realizovali Fresh Mill a Roman Klabal