Menu

Prodej: Nebytový prostor

Cena v RK
Kroměříž
Náš tip!Novinka

Jedinečná nemovitost s širokou variabilitou využití, která stojí v samém srdci města Kroměříže. Prodej administrativní budovy a zavedeného penzionu na ulici Malý Val, která přiléhá k hlavní historické části města, nedaleko Arcibiskupskému zámku a zahrad Kroměříž a Velkého náměstí.

Budovu lze užívat jako celek, nebo zvlášť nebo jako samostatná nezávislá podlaží. Ta jsou propojena obslužným výtahem.

Suterén poskytuje velkou garáž, vinný sklep, archiv, saunu a zázemí pro masáže, výtah. Na 1.NP se nachází vstup do budovy, vstup do penzionu, který se rozkládá na dvě nadzemní podlaží, dál je zde sál se zázemím, zavedený kosmetický salón, sociální zařízení, výtah.  Mezipatro skrývá 4 kanceláře, archiv, výtah. 2.NP sloužilo jako hlavní sídlo firmy s velkou zasedací místností, sedmi kancelářemi, kuchyňkou, sociálním zázemím a výtahem.  Na tomto patře je i vstup do podkrovního bytu.

Zavedený penzion se 14 pokoji, má své samostatné zázemí a s administrativní budovou se nijak neruší. Penzion má velkou variabilitu a lze ho využít i k jiným účelům.

Ulice Malý Val dál navazuje do třech směrů, na Velké náměstí a k Podzámecké zahradě, Milíčovo náměstí nebo přes klidnější část města až na výpadovou cestu k dálnici D1.

Veškerá další občanská vybavenost je v docházkové nebo dojezdové vzdálenosti. Dopravní spojení zajišťují autobusy MHD. Kolem města Kroměříž vede dálnice D1 – která na úseku kolem města slouží jako obchvat. Dálnice D1, umožňuje rychlý dosah města Brna nebo Zlína.

Třída energetické náročnosti budovy: G. Průkaz energ. náročnosti nebyl doložen.

Číslo2893
TypProdej
KategorieNebytový prostor
LokalitaKroměříž
UliceMalý Val
Užitná plocha1155 m2
Zastavěná plocha868 m2
Plocha pozemku1379 m2
Typ nemovitostiadministrativní budova, penzion
Stav nemovitostivelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Energetická třídaG - Mimořádně nehospodárná
Vytápěníústřední plynové
Výtahano

Virtuální prohlídka

Máte zájem?

Máte dotaz k této nemovitosti, nebo byste si rádi domluvili prohlídku? Pomocí tohoto formuláře přímo kontaktujte makléře. Vyplňte prosím Váš e-mail nebo telefon, abychom se Vám mohli ozvat zpět.

© 2024 TOP REAL INVEST s.r.o.

Nastavení cookies | Web realizovali Fresh Mill a Roman Klabal