Menu

Prodej: Byt 1+kk až 3+1, 3+kk

Cena v RK
Kroměříž
Náš tip!Novinka

REZIDENCE WECHŮV DVŮR

Jak se říká, v myšlence je síla a z toho se zrodil nápad unikátního rezidenčního bydlení, které bude energeticky soběstačné, originální, elegantní a nadčasové. Rezidence Wechův dvůr vznikla z pera oceňované architektonické kanceláře DRNH pod vedením pana Doc.Ing.arch. Antonína Nováka a celou výstavbu provádí uznávaná stavební společnost MALANG s. r. o., která se specializuje na umělecká řemesla a restaurování kulturních památek.

Pro splnění snu o nadčasovém bydlení, bylo opravdu myšleno na vše a nemovitost je tak vyladěna do největších detailů včetně soukromé zahrady. Byty v budově A, které Vám nabízíme mají dispozici 1+kk, 2+kk, mezonetový byt 3+1 a podkrovní 3+kk.

Technologické srdce rezidence tvoří 18 geovrtů napojených na tepelné čerpadlo, dále chlazené stropy a podlahové vytápění. Elektřinu vyrábí 40 fotovoltaických panelů, zelená fasáda a střecha jsou výborným izolantem a to společně s hliníkovými okny od firmy Schűco. Součástí je samozřejmě stínící technika Sunscreen od firmy MERMET, která je schovaná pod fasádou domu. Byty jsou vybaveny velkoformátovými obklady a dlažbou Laminam, dubovými podlahami Meister Lindura a koupelnovými doplňky od firmy Hansgrohe. Samozřejmostí je také sklep, výtah, bezbariérový přístup a parkování s přípravou na elektromobilitu.

Soukromá zahrada, která je k dispozici pro majitele bytů je vysázená pestrou zelení a k užívání slouží i biotop. Vy tak můžete v klidu odpočívat po náročném dni. Objekt se nachází poblíž historického centra města a nedaleko největší památky Květné zahrady. Její poloha je v klidné části města, kde přiléhá k výstavbě rodinných domů, Základní škole Štěchovice a Mateřské škole Mánesova - pobočka Štěchovice.

Jednotlivé dispozice:

2.NP 2+kk - 1x parkovací stání 64m2
2.NP 2+kk 54m2
2.NP 1+kk 28,6m2
2.NP 1+kk 37,9m2
2.NP 3+1 - mezonet - 1x parkovací stání 125,2m2
3.NP 3+1 - mezonet  
3.NP 2+kk - 1x parkovací stání 78,7m2
3.NP 2+kk - 1x parkovací stání 64m2
4.NP 3+kk - 2x parkovací stání 130,4m2

Těšíme se na Vás na prohlídce této jedinečné nemovitosti. Všechny informace Vám rádi poskytneme telefonicky, emailem a samozřejmě osobně.

Číslo3089
TypProdej
KategorieByt
Velikost1+kk až 3+1, 3+kk
LokalitaKroměříž
UliceŠtěchovice
Obytná plocha28,6 m2 - 130,4 m2
Typ nemovitostirezidenční bydlení
Stav nemovitostinovostavba
Vlastnictvíosobní
Energetická třídaB - Velmi úsporná
Vytápěnígeotermální vrty, podlahové vytápění, chlazené stropy
Výtahano

Máte zájem?

Máte dotaz k této nemovitosti, nebo byste si rádi domluvili prohlídku? Pomocí tohoto formuláře přímo kontaktujte makléře. Vyplňte prosím Váš e-mail nebo telefon, abychom se Vám mohli ozvat zpět.

© 2024 TOP REAL INVEST s.r.o.

Nastavení cookies | Web realizovali Fresh Mill a Roman Klabal