Menu

Prodej: Rodinný dům 1+1

1 550 000 Kč
Kostelec u Holešova
Náš tip!Novinka

Rádi Vám zprostředkujeme prodej rodinného domu s úžasnou zahradou, který se nachází v klidné části obce Kostelec u Holešova.

Rodinný dům o nynější dispozici 1+1 se nachází na okraji obce u lesa s úžasně velkou zahradou, která je do mírného kopečku a je odsud výhled na obec.

Rodinný dům, je nyní ve fázi započaté rekonstrukce. Jsou vyměněna okna za plastová a k dispozici je plynový kotel. Nemovitost je připojena k elektrické energii, plynu, odpady jsou řešené septikem s přepadem do kanalizace. Dům nabízí možnost zvětšení o půdní vestavbu během rekonstrukce. Po rekonstrukci vznikne útulné bydlení v klidné obci s výbornou dostupností.

Na pozemku je k dispozici zděná, menší budova a přístřešek, který může být využitý jako zahradní posezení k odpočinku nebo pro zaparkování třeba zahradního traktůrku. K využití je k dispozici sdílená studna.

Celá dispozice domu má obytnou plochu 69,75m2, pozemek 1.381m2; zastavěnou plochu domu 93m2.

Obec Kostelec u Holešova má dlouhou historii a je vyhledávaná jak k bydlení, tak k rekreaci. Je výborně dostupná autem i autobusem, jelikož leží na křižovatce cest směr Přerov (zde je i nájezd na dálnici D1), Holešov a Kroměříž. Obec poskytuje svým obyvatelům základní občanskou vybavenost, mateřskou a základní školu. Kostelec u Holešova je obklopena hezkou krajinou, historickými památkami jako je Zámek Holešov, expozice Muzea v přírodě Rymice nebo Arcibiskupský zámek Kroměříž.

www.kostelecuholesova.cz

Třída energetické náročnosti budovy: G. Průkaz energ. náročnosti nebyl doložen.

Cena je uvedena bez služeb realitní kanceláře.

Číslo3079
TypProdej
KategorieRodinný dům
Velikost1+1
LokalitaKostelec u Holešova
Obytná plocha69,75 m2
Užitná plocha131,21 m2
Zastavěná plocha93 m2
Plocha pozemku1381 m2
Typ nemovitostirodinný dům
Stav nemovitostipřed rekonstrukcí
Vlastnictvíosobní
Energetická třídaG - Mimořádně nehospodárná
Vytápěníplynový kotel

Máte zájem?

Máte dotaz k této nemovitosti, nebo byste si rádi domluvili prohlídku? Pomocí tohoto formuláře přímo kontaktujte makléře. Vyplňte prosím Váš e-mail nebo telefon, abychom se Vám mohli ozvat zpět.

© 2024 TOP REAL INVEST s.r.o.

Nastavení cookies | Web realizovali Fresh Mill a Roman Klabal