Menu

Prodej: Nebytový prostor

18 500 000 Kč
Dalov, Olomoucký kraj
Náš tip!Novinka

Nabízíme Vám k prodeji komerční areál v Dalově, který je součástí Šternberka.

Nemovitost, kterou máme pro Vás v nabídce je velký komerční areál, který byl v minulosti využíván pro chov drůbeže. Celá plocha areálu se všemi budovami a prostory,  nabízí k užívání výměru 26.318 m2. Na této parcele se nachází budovy, které poskytnou užitnou plochu přibližně 3.342 m2.

Dle územního plánu města Šternberka je celý areál vedený jako VZ – plocha výroby a skladování – zemědělská výroba (viz. Územní plán města Šternberka).  

Obec Dalov leží v kouzelné krajině, 7 km severozápadně od Šternberka, pod který také spadá. Obec Dalov a její okolí je hodně vyhledávanou oblastí pro turistiku a rekreaci. Nedaleko obce se nachází zatopený lom, kolem kterého se nachází chatová osada

Více informací Vám rádi poskytneme na nezávazné osobní schůzce nebo po telefonu a tím Vám tento nadstandardně velký areál představit.

Cena je uvedena bez služeb realitní kanceláře.

Číslo2865
TypProdej
KategorieNebytový prostor
LokalitaDalov, Olomoucký kraj
Užitná plocha3342,48 m2
Plocha pozemku26318 m2
Typ nemovitostiobchodní, průmyslový areál
Vlastnictvíosobní
Energetická třídaG - Mimořádně nehospodárná

Máte zájem?

Máte dotaz k této nemovitosti, nebo byste si rádi domluvili prohlídku? Pomocí tohoto formuláře přímo kontaktujte makléře. Vyplňte prosím Váš e-mail nebo telefon, abychom se Vám mohli ozvat zpět.

© 2024 TOP REAL INVEST s.r.o.

Nastavení cookies | Web realizovali Fresh Mill a Roman Klabal