Menu

Pronájem: Nebytový prostor

Cena v RK
Kroměříž
Náš tip!

Nabízíme k pronájmu zázemí pro podnikání na ulici Stoličkova se zastřešenou, prostornou zahrádkou.

Zázemí je myšleno pro budoucí restauraci, ale po domluvě s majitelem nemovitosti lze prostor upravit pro jakékoli podnikání. Prostor se nachází v přízemí revitalizované budovy na zastavěné ploše 346m2 a venkovním posezením o ploše 109m2.

Přání majitele je dlouhodobý pronájem a tím, s probíhající rekonstrukcí, vyhovět nájemci a upravit vybavení prostoru na míru.

Dispoziční řešení prostoru pro reatauraci, by mělo řešit výrobu a výdej 100 jídel. Pracovní vstup je přes zásobovací část, kde se vchází do prostoru chodby - příjmu zásob s přímou návazností na kancelář, sklad potravin, přes něj je přístupný chladný sklad a varna. Po vstupu na varnu se projde krátkou dopravní cestou kolem provozu mytí nádobí do hrubé přípravny zeleniny a z ní do úklidové komory. Varna je členěna dle provozních činností na čistou přípravnu zeleniny, přípravnu masa a vytloukání vajec, teplou kuchyni, výdej jídel a mytí nádobí. Vlevo vedle výstupních dveří z varny je situovaný bar.

Více informací Vám rád poskytne makléř uvedený u inzerce.

Číslo2147
TypPronájem
KategorieNebytový prostor
LokalitaKroměříž
UliceStoličkova
Užitná plocha370 m2
Zastavěná plocha455 m2
Typ nemovitostirestaurace
Stav nemovitostivelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Energetická třídaG - Mimořádně nehospodárná

Virtuální prohlídka

Máte zájem?

Máte dotaz k této nemovitosti, nebo byste si rádi domluvili prohlídku? Pomocí tohoto formuláře přímo kontaktujte makléře. Vyplňte prosím Váš e-mail nebo telefon, abychom se Vám mohli ozvat zpět.

© 2021 TOP REAL INVEST s.r.o.

Web realizovali Fresh Mill a Roman Klabal