Menu

Pronájem: Nebytový prostor

Cena v RK
Holešov - Všetuly
Náš tip!Novinka

Nabízíme k pronájmu obchodní prostory v Holešově – Všetuly na ulici Palackého.

Holešov - Všetuly leží 6 km od nájezdu na dálnici D1, 20 km od Kroměříže, 20 km od Zlína a je výborně dostupná autem, autobusem i vlakem.

Nebytový prostor se skládá z velkého obchodního prostoru s příručním skladem, kanceláře a sdílené kuchyňky a sociálního zařízení. Obchodní prostor byl užíván v minulosti třeba pro ruční mytí aut a nyní může být užívána i jako skladovací prostor, menší výrobna, aj.

Hlavní plocha nabízí k užívání výměru 139m2 + příruční sklad 11m2 + společné prostory včetně sociálního zařízení 61m2. Sdílené místnosti se nachází na spojovací chodbě mezi autoservisem a prostorem k pronájmu. Jsou tu k dispozici kanceláře, sociální zařízení, kuchyňka, sprcha.

Objekt je vytápěn ústředním plynovým kotlem a k dispozici má několik připojení 380V. Vedle tohoto obchodního prostoru funguje zaběhnutý autoservis.

Velkou výhodou je umístění nebytového prostoru, celý objekt je postavený na vyvýšeném pozemku, takže je hezky vidět z frekventované, hlavní cesty, která spojuje Holešov s dálnicí D1.

Třída energetické náročnosti budovy: G. Průkaz energ. náročnosti nebyl doložen.

Volný ihned po domluvě.

Číslo3044
TypPronájem
KategorieNebytový prostor
LokalitaHolešov - Všetuly
UlicePalackého
Užitná plocha211 m2
Typ nemovitostinebytové prostory
Stav nemovitostivelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Energetická třídaG - Mimořádně nehospodárná
Vytápěníústřední plynové

Máte zájem?

Máte dotaz k této nemovitosti, nebo byste si rádi domluvili prohlídku? Pomocí tohoto formuláře přímo kontaktujte makléře. Vyplňte prosím Váš e-mail nebo telefon, abychom se Vám mohli ozvat zpět.

© 2024 TOP REAL INVEST s.r.o.

Nastavení cookies | Web realizovali Fresh Mill a Roman Klabal