Menu

Prodej: Rodinný dům 3+1

1 750 000 Kč
Zlámanka
Náš tip!Novinka

Nabízíme k prodeji venkovské bydlení v obci Zlámanka, která spadá pod okresní město Kroměříž, s možností dokoupení dvou zahrad o celkové ploše 2.659m2. Obec Zlámanka se nachází 7 km jižně od města Kroměříž.

Rodinný dům se sedlovou střechou je umístěný na okraji obce a nabízí útulné bydlení s vlastním dvorkem za domem, který tvoří uzavřený celek a poskytuje tak maximální soukromí majitelům. Za dvorkem se nachází svažitý sad. Dům je koncipovaný jako 3+1 s prostornou půdou, která má velký potenciál k rozšíření bydlení. K dispozici nabízí svým majitelům 137m2 obytné plochy, komorou, koupelnu kde je umístěna vana, místo pro pračku a zásobník na teplou vodu s elektrickým ohřevem. Vytápění domu poskytují plynové wafky a kamna na tuhá paliva. Toaleta je řešena suchým WC.

Voda je připojena na obecní vodovod. Odpady jsou řešeny částečně jímkou a po vybudování čističky odpadních vod je možnost napojit se na kanalizaci před domem. Zastavěná plocha a nádvoří nemovitosti je 177m2, zahrada za domem 168m2 + možnost dokoupení dalších dvou zahrad o celkové ploše 2.659m2.

Třída energetické náročnosti budovy: G. Průkaz energ. náročnosti nebyl doložen.

Cena je uvedena bez služeb realitní kanceláře.

Číslo2619
TypProdej
KategorieRodinný dům
Velikost3+1
LokalitaZlámanka
Užitná plocha137 m2
Zastavěná plocha177 m2
Plocha pozemku345 m2
Typ nemovitostivenkovské stavení
Stav nemovitostipřed rekonstrukcí
Vlastnictvíosobní
Energetická třídaG - Mimořádně nehospodárná
Vytápěníplynové wafky

Virtuální prohlídka

Máte zájem?

Máte dotaz k této nemovitosti, nebo byste si rádi domluvili prohlídku? Pomocí tohoto formuláře přímo kontaktujte makléře. Vyplňte prosím Váš e-mail nebo telefon, abychom se Vám mohli ozvat zpět.

© 2021 TOP REAL INVEST s.r.o.

Web realizovali Fresh Mill a Roman Klabal