Menu

Prodej: Rodinný dům 3+1

1 650 000 Kč
Zlámanka
Náš tip!Novinka

Nabízíme k prodeji venkovské stavení s možností dokoupení rozsáhlé zahrady v obci Zlámanka.

Obec Zlámanka, se nachází 7 km jižně od města Kroměříž, pod které spadá. Má dlouhou historii a leží na dosah Chřibských lesů. Díky své poloze nabízí klidné bydlení v blízkém dosahu města.

Celé stavení je možné využívat jako chalupu k rekreaci, popřípadě dům zrekonstruovat a vytvořit zde útulné bydlení v hezkém prostředí okolní přírody. Dům je nyní koncipovaný jako 3+1 s prostornou půdou, která má velký potenciál k rozšíření bydlení. K dispozici nabízí svým majitelům 137m2 obytné plochy, komorou, koupelnu kde je umístěna vana, místo pro pračku a zásobník na teplou vodu s elektrickým ohřevem. Vytápění domu poskytují plynové wafky a kamna na tuhá paliva. Toaleta je řešena suchým WC. Voda je připojena na obecní vodovod. Odpady jsou řešeny částečně jímkou a po vybudování čističky odpadních vod je možnost napojit se na kanalizaci před domem.

U domu je k dispozici dvorek, který tvoří uzavřený celek a poskytuje tak maximální soukromí svým majitelům a svažitý sad.

Zastavěná plocha a nádvoří nemovitosti je 177m2, zahrada za domem 168m2 + možnost dokoupení dalších dvou zahrad přímo za domem o celkové ploše 2.659m2.

Kolem města Kroměříže vede dálnice D1 s rychlým dosahem města Brna nebo Zlína. Kolem města Kroměříž slouží dálnice jako obchvat města.

Třída energetické náročnosti budovy: G. Průkaz energ. náročnosti nebyl doložen.

Cena je uvedena bez služeb realitní kanceláře.

Číslo2619
TypProdej
KategorieRodinný dům
Velikost3+1
LokalitaZlámanka
Užitná plocha137 m2
Zastavěná plocha177 m2
Plocha pozemku345 m2
Typ nemovitostivenkovské stavení
Stav nemovitostipřed rekonstrukcí
Vlastnictvíosobní
Energetická třídaG - Mimořádně nehospodárná
Vytápěníplynové wafky, tuhá paliva

Virtuální prohlídka

Máte zájem?

Máte dotaz k této nemovitosti, nebo byste si rádi domluvili prohlídku? Pomocí tohoto formuláře přímo kontaktujte makléře. Vyplňte prosím Váš e-mail nebo telefon, abychom se Vám mohli ozvat zpět.

© 2022 TOP REAL INVEST s.r.o.

Nastavení cookies | Web realizovali Fresh Mill a Roman Klabal