Menu

Prodej: Rodinný dům 4+1

4 200 000 Kč
Záříčí
Náš tip!Novinka

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům s úžasně velkou zahradou v obci Zářičí.

Přízemní rodinný dům se sedlovou střechou Vám poskytne dispoziční řešení 4+1.  Dům je členěn na dvě samostatné části, které jsou spojeny velkou vstupní chodbou. Levá část domu má k dispozici dva pokoje, komoru, WC. Pravá část domu slouží jako hlavní obytná část se dvěma velkými pokoji, kuchyní, vstupem do komory, na komůrky v patře, novější koupelny, sklepa a sušárny. V této části domu je i plno dalšího místa na uskladnění věcí denní potřeby.

Dům stojí na pozemku o výměře 1.443m2 s bočním vjezdem. Na pozemku se nachází dvě studny, jedna u domu, na kterou je napojený dům (pitná voda), druhá studna v zadní části zahrady (užitková), která slouží k připojení čerpadla pro zahradu. Dále jsou vybudovány hospodářské budovy s dalším sklepem, kotelna, zastřešený prostor a garáž.

Zahrada se studnou za domem je kouzelná, vysázena ovocnými a okrasnými stromy.

Technickou část domu zajišťuje: vytápění – nový kotel na peletky; zásobník na ohřev teplé vody; odpady septik - připojení na kanalizaci; vodovod – připojení na studnu (pitná i užitková voda) možnost i; studna v zadní části zahrady – užitková; sedlová střecha – ethernitová krytina; okna původní dřevěná, plynovod a obecní vodovod vede před domem.

Obec Zářičí se nachází 12 km od okresního města Kroměříž kde je nájezd na dálnici D1. Obec má velmi dobrou dostupnost jak autem, tak i autobusem. Nedaleko Zářičí leží město Chropyně. Chropyně je výborným výchozím bodem pro cykloturistiku a konání výletů do okolí. V obci se nachází kompletní občanská vybavenost, zámek, rybníky kolem něj a moderní venkovní koupaliště.

Cena je uvedena včetně služeb realitní kanceláře.

Číslo2932
TypProdej
KategorieRodinný dům
Velikost4+1
LokalitaZáříčí
Užitná plocha172,10 m2
Zastavěná plocha357,36 m2
Plocha pozemku1443 m2
Typ nemovitostirodinný dům
Stav nemovitostipřed rekonstrukcí
Vlastnictvíosobní
Energetická třídaG - Mimořádně nehospodárná
Vytápěnípeletkový kotel

Máte zájem?

Máte dotaz k této nemovitosti, nebo byste si rádi domluvili prohlídku? Pomocí tohoto formuláře přímo kontaktujte makléře. Vyplňte prosím Váš e-mail nebo telefon, abychom se Vám mohli ozvat zpět.

© 2023 TOP REAL INVEST s.r.o.

Nastavení cookies | Web realizovali Fresh Mill a Roman Klabal