Menu

Prodej: Rodinný dům 8+3

0 Kč
Velké Těšany
Náš tip!Novinka

Původní cena: 9.500.000,-Kč

Rádi Vám zprostředkujeme prodej rodinného domu v obci Velké Těšany u Kroměříže.

Tento zajímavý rodinný dům Vám poskytne velké zázemí, pohodu v klidné obci 10 minut od Kroměříže. Rodinný dům prošel před lety kompletní rekonstrukcí. Je dělen na tři nadzemní podlaží. V přízemí domu je umístěna vstupní chodba, dva pokoje, koupelna, „letní kuchyň“ (v létě využívaná například pro zavařování), komora. Na prvním patře se nachází bytová jednotka 4+kk se zastřešenou terasou. Jeden z pokojů je úplně samostatný a je užívaný pro návštěvy. Na druhém patře (podkroví) je vybudovaná bytová jednotka 2+kk s prostornou koupelnou a klimatizací.

Pro Vaše pohodlí a relax tady najdete krytý bazén s tepelným čerpadlem, který se dá v letních měsících otevřít do všech stran. Dál Vám dům nabízí zimní zahradu, zahradní sprchu, plno místa k uskladnění věcí denní potřeby, sklep, studnu, garáž, parkování jak na pozemku, tak kryté stání a velkou zahradu za domem se zadním přístupem. Tato zahrada je v územním plánu vedena jako stavební parcela.

Náklady na provoz pomáhá snižovat instalovaná fotovoltaika a také připojení studny do domu (pro všechny účely užívání) s možností přepnutí na obecní vodovod. Každá bytová jednotka má svůj samostatný kondenzační plynový kotel.

Po domluvě je možné ponechat vybavení domu.

Technická stránka domu: fotovoltaika; studna – napojena na dům; odpady svedené do kanalizace; připojení na kompletní inženýrské sítě; plastová okna; vytápění – kondenzační plynové kotle, klimatizace; ohřev vody – elektrický zásobník na vodu 2x (300l, 80l) (výměna rok 2021) - napojeno i na podlahové vytápění;  zateplení domu; izolace základů + zateplení; střecha – sedlová, zateplená; plovoucí podlahy a dlažba. Dům je připojen k elektřině, plynu, kanalizaci.

Veškerá další občanská vybavenost je v dojezdové vzdálenosti. Dopravní spojení zajišťují autobusy. Kolem města Kroměříž vede dálnice D1 s rychlým dosahem města Brna nebo Zlína.

Obec Velké Těšany se nachází 8km severně od okresního města Kroměříž a začíná zde první zalesnění Chřibů a úžasná krajina kolem obce.

Cena je uvedena bez služeb realitní kanceláře.

Číslo2929
TypProdej
KategorieRodinný dům
Velikost8+3
LokalitaVelké Těšany
Užitná plocha334,19 m2
Plocha pozemku1498 m2
Typ nemovitostirodinný dům
Stav nemovitostivelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Energetická třídaC - Úsporná
Vytápěníústřední plynové, podlahové, klimatizace
Balkonzastřešená terasa

Máte zájem?

Máte dotaz k této nemovitosti, nebo byste si rádi domluvili prohlídku? Pomocí tohoto formuláře přímo kontaktujte makléře. Vyplňte prosím Váš e-mail nebo telefon, abychom se Vám mohli ozvat zpět.

© 2023 TOP REAL INVEST s.r.o.

Nastavení cookies | Web realizovali Fresh Mill a Roman Klabal