Menu

Prodej: Rodinný dům 3+1

1 200 000 Kč
Velké Těšany
Rezervováno

Rádi Vám zprostředkujeme prodej rodinného domu se zahradou v obci Velké Těšany u Kroměříže. Obec Velké Těšany se nachází 8km severně od okresního města Kroměříž a začíná zde první zalesnění Chřibů.

Přízemní, rodinný dům se sedlovou střechou, zahradou, hospodářskými budovami, stodolou a průjezdem na pozemek je dispozičně řešen jako 3+1, v původním stavu, který je připraven již ke kompletní rekonstrukci.

Výhodou domu je prostorný pozemek, průjezd na dvůr, kde je možno parkovat auto a tím, tento prostor využít jako garážové stání. Zastavěná plocha a nádvoří nemovitosti je 625m2 a zahrada 325m2 s vlastní studnou.

Majitel domu si nechal k rodinnému domu vyhotovit studii, pro případnou stavbu nového rodinného domu, kde jsou k dispozici i plány na nový dům. K domu je vydán demoliční výměr, který je možno využít. Dům má kompletní zakreslení.

Dům je připojen k elektřině, plynu, odpadům. K dispozici je voda ze studny a možnost dopojení se k obecnímu vodovodu. Veškerá další občanská vybavenost je v dojezdové vzdálenosti. Dopravní spojení zajišťují autobusy. Kolem města Kroměříž vede dálnice D1 s rychlým dosahem města Brna nebo Zlína.

Třída energetické náročnosti budovy: G. Průkaz energ. náročnosti nebyl doložen.

Cena je uvedena bez služeb realitní kanceláře.

Číslo2544
TypProdej
KategorieRodinný dům
Velikost3+1
LokalitaVelké Těšany
Užitná plocha147 m2
Zastavěná plocha268 m2
Plocha pozemku950 m2
Typ nemovitostirodinný dům
Stav nemovitostipřed rekonstrukcí, k demolici
Vlastnictvíosobní
Energetická třídaG - Mimořádně nehospodárná

Máte zájem?

Máte dotaz k této nemovitosti, nebo byste si rádi domluvili prohlídku? Pomocí tohoto formuláře přímo kontaktujte makléře. Vyplňte prosím Váš e-mail nebo telefon, abychom se Vám mohli ozvat zpět.

© 2021 TOP REAL INVEST s.r.o.

Web realizovali Fresh Mill a Roman Klabal