Menu

Prodej: Pozemek

2 500 000 Kč
Velké Těšany
Náš tip!Novinka

Prodej stavební parcely v obci Velké Těšany u Kroměříže

Rádi Vám zprostředkujeme prodej atraktivní stavební parcely o výměře 1 087 m² v klidné části obce Velké Těšany, nacházející se mezi rozvíjející se zástavbou rodinných domů. Parcela je určena pro výstavbu rodinného domu dle územního plánu a nabízí ideální rozměry 19 m x 55 m x 19 m x 59 m.

Pozemek je velmi dobře situován s přístupem k inženýrským sítím - elektřina, vodovod a asfaltová cesta vedou přímo u pozemku. Jeden z hlavních benefitů je úžasný výhled na okolní lesy a přírodu, který poskytuje jedinečné prostředí pro rodinné bydlení.

Velké Těšany leží pouze 8 km severně od okresního města Kroměříž, kde najdete veškerou občanskou vybavenost včetně škol, obchodů a zdravotnických zařízení. Dopravní spojení zajišťují pravidelné autobusové linky, a rychlé napojení na dálnici D1 umožňuje pohodlný dojezd do Brna či Zlína.

Tato lokalita je ideální pro ty, kteří hledají klidné bydlení v dosahu městských výhod a zároveň chtějí být obklopeni přírodou.

Pro více informací a sjednání prohlídky nás neváhejte kontaktovat.

Cena parcely je uvedena bez služeb realitní kanceláře.

Číslo3129
TypProdej
KategoriePozemek
LokalitaVelké Těšany
Plocha pozemku1086 m2
Typ nemovitostistavební pozemek
Stav nemovitostivelmi dobrý
Vlastnictvíosobní

Máte zájem?

Máte dotaz k této nemovitosti, nebo byste si rádi domluvili prohlídku? Pomocí tohoto formuláře přímo kontaktujte makléře. Vyplňte prosím Váš e-mail nebo telefon, abychom se Vám mohli ozvat zpět.

© 2024 TOP REAL INVEST s.r.o.

Nastavení cookies | Web realizovali Fresh Mill a Roman Klabal