Menu

Prodej: Rodinný dům 5+1

1 990 000 Kč
Újezdec u Přerova
Náš tip!Novinka

Obec Újezdec se nachází jihovýchodně od Přerova a je součástí statutárního města Přerova. Újezdec je výborně dostupný jak autem, tak autobusem a je napojen k rychlostní cestě, která dál spojuje Přerov s nájezdem na dálnici D1, nebo rychlostní cestu směrem na krajské město Olomouc.

Zde máme pro Vás v nabídce přízemní rodinný dům 5+1, který je umístěný u středu obce, která se dále rozrůstá a je zde v plánu modernizace návsi. Dům nabízí obytnou plochu cca 138m2 a propojuje ho vstupní chodba, ze které vedou vstupy do pokojů, kuchyně, komory, sklepa a na dvůr.

Dům je napojen na plyn, elektřinu, kanalizaci, voda je vedena z vlastní studny na pozemku, kde je instalované nové čerpadlo. V rámci rekonstrukce je možné připojení na obecní vodovod.

Rodinný dům se nachází na pozemku o výměře 529m2, na který je možný boční vjezd a zde je k dispozici garáž (17m2) a další velké prostory.

Nemovitost je určena k celkové rekonstrukci. Kdy po rozsáhlé rekonstrukci a úpravách poskytne dům novým majitelům skvělé bydlení s výbornou dostupností a to v obci, která má velký potenciál.

V Újezdci je mateřská škola a základní nákupní možnosti, další veškerá občanská vybavenost je v dojezdové vzdálenosti. Dopravní spojení zajišťují autobusy.

Třída energetické náročnosti budovy: G. Průkaz energ. náročnosti nebyl doložen.

Cena je uvedena bez služeb realitní kanceláře.

Číslo2831
TypProdej
KategorieRodinný dům
Velikost5+1
LokalitaÚjezdec u Přerova
Užitná plocha138 m2
Zastavěná plocha266 m2
Plocha pozemku529 m2
Typ nemovitostirodinný dům
Stav nemovitostipůvodní, před rekonstrukcí
Vlastnictvíosobní
Energetická třídaG - Mimořádně nehospodárná
Vytápěníplynové waf, tuhá pliva

Virtuální prohlídka

Máte zájem?

Máte dotaz k této nemovitosti, nebo byste si rádi domluvili prohlídku? Pomocí tohoto formuláře přímo kontaktujte makléře. Vyplňte prosím Váš e-mail nebo telefon, abychom se Vám mohli ozvat zpět.

© 2022 TOP REAL INVEST s.r.o.

Nastavení cookies | Web realizovali Fresh Mill a Roman Klabal