Menu

Prodej: Rodinný dům 2+1

1 890 000 Kč
Pravčice
Náš tip!Novinka

Obec Pravčice se nachází ve východní části úrodné Hané a spadá do mikroregionu Holešovsko. Pravčice nejblíže sousedí s městem Hulín, má výborné dopravní spojení, je napojena na rychlostní komunikaci, která dál spojuje obec s dálnicí D1.

Zde máme pro Vás v nabídce přízemní rodinný dům 2+1, který je umístěný v okrajové části obce ve směru na Količín, Rymice a vytváří uzavřený celek, poskytující naprosté soukromí pro své majitele. Dům nabízí obytnou plochu cca 114m2 a propojuje ho centrální chodba, ze které vedou vstupy do pokojů, kuchyně, půdu, sklepa a uzavřený dvůr.

Všechny inženýrské sítě se nachází u domu – obecní vodovod, plyn, elektřina. Rodinný dům se nachází na pozemku o výměře 499m2 a v zadní části stojí bývalá hospodářská budova, která umožňuje vjezd na pozemek ze zadní strany a možnost vybudovat další místnosti v přístavbě. Parkovaní i dvou aut je možné ve vjezdu přes velká vrata.

Nemovitost má své kouzlo a po rekonstrukci a úpravách poskytne novému majiteli skvělé bydlení nebo místo pro víkendovou rekreaci.

V obci se nachází mateřská i základní škola a nákupní možnosti nedaleko. Dopravní spojení zajišťují autobusy.

Třída energetické náročnosti budovy: G. Průkaz energ. náročnosti nebyl doložen.

Cena k jednání. Cena je uvedena bez služeb realitní kanceláře.

Číslo2827
TypProdej
KategorieRodinný dům
Velikost2+1
LokalitaPravčice
Užitná plocha114,43 m2
Zastavěná plocha329,67 m2
Plocha pozemku499 m2
Typ nemovitostirodinný dům
Stav nemovitostipůvodní, před rekonstrukcí
Vlastnictvíosobní
Energetická třídaG - Mimořádně nehospodárná

Máte zájem?

Máte dotaz k této nemovitosti, nebo byste si rádi domluvili prohlídku? Pomocí tohoto formuláře přímo kontaktujte makléře. Vyplňte prosím Váš e-mail nebo telefon, abychom se Vám mohli ozvat zpět.

© 2023 TOP REAL INVEST s.r.o.

Nastavení cookies | Web realizovali Fresh Mill a Roman Klabal