Naše projekty

Chcete rychle prodat svůj byt? Vykupujeme byty za hotové!

Více informací…

Výkup zemědělských i komerčních pozemků za hotové!

Více informací…

Rychlé řešení exekuce

Více informací…

Jak prodat byt, dům, pozemky?

Více informací…

náš tip
novinka

Prodej Pozemek, Nesovice

Popis

Rádi Vám zprostředkujeme prodej parcely v obci Nesovice, která se nachází nedaleko zámku.

Celá parcela má výměru 7.808m2, je mírně svažitá, umístěná na klidném místě a je zde hezký výhled do okolí. Poblíž stojí už pár rodinných domů. Všechny sítě k připojení jsou nedaleko parcely - kanalizace a vodovod se nachází cca 100m od pozemku a elektřina je umístěna na hranici pozemku.

V územním plánu je vedena jako plocha B1 - což jsou plochy bydlení, další označení Br - je označení pro bydlení v rodinných domech.

Parcela je vhodná pro stavbu většího rodinného domu nebo přízemní vily, popřípadě dobrá příležitost pro investora.

V obci se nachází mateřská a základní škola s tělocvičnou (do 5.ročníku), potraviny, koupaliště, knihovna a v okolí plno cyklo a pěších stezek. Nesovice leží kolem cesty spojující Brno a Uherským Hradiště, nachází se 6km od Bučovic, 17km od Vyškova a Slavkova u Brna a 40 km od Brna.

 

640 Kč za m2

Fotogalerie

Máte zájem o prohlídku? Kontaktujte nás

Máte dotaz k této nemovitosti, nebo byste si rádi domluvili prohlídku? Pomocí tohoto formuláře přímo kontaktujte makléře. Vyplňte prosím Váš e-mail nebo telefon, abychom se Vám mohli ozvat zpět.

Nahrávám...

Naše projekty

Chcete rychle prodat svůj byt? Vykupujeme byty za hotové!

Chcete nutně prodat byt a na prodej opravdu spěcháte? Nemáte čas prodávat svůj byt a čekat na kupce? Máte nařízenou exekuci bytu, nebo vám hrozí exekuce či dražba? Neplatíte nájem, dlužíte a hrozí vám, že o byt příjdete? Nebo se vám jen naskytla výhodná koupě jiné nemovitosti? Chcete peníze okamžitě za prodej vašeho bytu?

Více informací…

Výkup zemědělských i komerčních pozemků za hotové!

Přímý výkup za bezkonkurenčních podmínek. Dovolujeme si Vám nabídnout rychlý výkup zemědělských i komerčních pozemků za hotové! Vykupujeme ornou půdu, pole, pastviny, zahrady, vinice, sady, pozemky v územním plánu, stavební parcely, ostatní plochy, komunikace, ale i zeleň, ochranná pásma, ..

Více informací…

Rychlé řešení exekuce

Právě pro vás jsme připravili finančně velmi zajímavou službu rychlého řešení exekuce.
Vyřešíme nejen vaše exekuce, ale zajistíme kompletní oddlužení vás, jako fyzické osoby.
Umíme oddlužit nemovitost i obchodní společnosti

Více informací…

Jak prodat byt, dům, pozemky?

Vypracování kvalitní kupní smlouvy a zajištění bezproblémového prodeje je práce pro odborníky. Ušetříme Vám tím spoustu času i starostí a navíc předejdeme případným budoucím sporům. Smlouvy stažené z internetu nejsou při prodeji nemovitostí v žádném případě optimálním řešením. Každý prodej je totiž jiný a vyžaduje individuální posouzení právníkem.

Více informací…