Menu

Prodej: Nebytový prostor

7 500 000 Kč
Liptál
Náš tip!Novinka

Rádi Vám zprostředkujeme prodej komerční nemovitosti v obci Liptál.

Zděná budova se zastavěnou plochou a nádvořím 540m2 a celkovou plochou pozemku 749m2 se nachází u sjezdu z hlavní cesty ve směru Zlín – Vsetín.

Dům je rozdělen na dvě provozovny, které lze samostatně pronajmout. Levá část budovy se skládá s hlavního skladovacího prostoru a třech dalších místností se samostatným vytápěním a odpočty.  Pravá část budovy se skládá z hlavního skladovacího prostoru a čtyř dalších místností se samostatným vytápěním a odpočty. Do obou částí je možný vstup i ze zadní strany budovy, což usnadňuje expedici a manipulaci v budově. Budova prošla velkou rekonstrukcí a nyní je plně užívána udržovaná.

Kolem budovy je možnost parkování na nově vybudovaných obecních parkovištích. Vjezd do areálu je uzpůsoben pro osobní i nákladní přepravu.  

Technická stránka budovy: budova je zateplena s výškou stropů 3,11m; okna trojskla dřevěná; vytápění kotel na tuhá paliva (pravá i levá část samostatně), zásobník na ohřev vody (kombinace elektřina a tuhá paliva), podlahy betonové; elektrické připojení až 63A; internetové a telefonní připojení; připojení na kanalizaci, obecní vodovod

Nemovitost nabízí širokou možnost využití výroba, prodej skladování. Má své zázemní pro zaměstnance a možnost rozdělení vchodu pro klienty a zásobování.  V současné době budova slouží jako prodejna, míchárna barev, sklad a expedice.

Dopravní spojení zajišťují autobusy. Kolem obce Liptál vede rychlostní silnice ve směru Zlín – Vsetín, která dál vede na Slovensko. Od města Zlína je napojena dálnice D1 s rychlým dosahem Brna.

Třída energetické náročnosti budovy: G. Průkaz energ. náročnosti nebyl doložen.

Pro více informací kontaktujte makléře, který Vás nemovitostí rád provede.

Cena je uvedena bez služeb realitní kanceláře.

odkaz na obec Liptál:

https://liptal.cz/

Číslo2780
TypProdej
KategorieNebytový prostor
LokalitaLiptál
Užitná plocha339,4 m2
Zastavěná plocha540 m2
Plocha pozemku749 m2
Typ nemovitostiprodejní, výrobní, skladové prostory
Stav nemovitostivelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Energetická třídaG - Mimořádně nehospodárná
Vytápěnítuhá paliva

Virtuální prohlídka

Máte zájem?

Máte dotaz k této nemovitosti, nebo byste si rádi domluvili prohlídku? Pomocí tohoto formuláře přímo kontaktujte makléře. Vyplňte prosím Váš e-mail nebo telefon, abychom se Vám mohli ozvat zpět.

© 2022 TOP REAL INVEST s.r.o.

Nastavení cookies | Web realizovali Fresh Mill a Roman Klabal