Menu

Prodej: Rodinný dům 6+2

Cena v RK
Kroměříž
Náš tip!

Vážení klienti, nabízíme Vám prodej jedinečné rohové rodinné vily s obchodním prostorem.

Vila byla postavena pradědečkem majitelky v roce 1937 a nachází se na Březinově ulici v Kroměříži. Ve své době splňovala plnohodnotné bydlení celkem pro dvě rodiny. Velkou zajímavostí domu je, že se zde za války narodil kroměřížský rodák Karel Kryl.

Dům svou velikostí a uspořádáním nabízí několik skvělých možností k využití. Po rozsáhlé rekonstrukci zde může vzniknout unikátní vila, poskytující maximální prostor a soukromí. Další možností je brát nemovitost jako podnikatelský záměr a díky prostorné půdě zde vytvořit tři bytové jednotky. Popřípadě dům nabízí jedinečnou možnost spojit bydlení s prací a využít tak již vybudovaný obchodní prostor.

Nynější uspořádání domu:

Suterén - zajišťuje technickou část domu, vstup na zahradu, menší výminek s kachlovými kamny a obchodní prostor v přední části domu se samostatným vstupem z ulice.

Na prvním nadzemním podlaží je vybudovaná samostatná bytová jednotka s vlastním plynovým kotlem a rozvedenými novými radiátory, koupelnou, kuchyní se spíží, průchozím prostředním pokojem, který v tomto patře byl spojen s obývacím (byla zde umístěna kancelář).

Druhé nadzemní podlaží sloužilo do nedávna jako soukromý byt s vlastním plynovým kotlem, koupelnou, kuchyní se spíží, průchozím prostředním pokojem a dvěma dalšími samostatnými místnostmi.

Technická stránka domu: vytápění plynový kotel; připojení k plynu, elektřině, kanalizaci; na podlahách parkety a dlažba; prostorná půda; sedlová střecha s krytinou z bonského šindelu (oprava v roce 2000).

Výhodou domu je jeho adresa, na které se nachází, s výbornou dostupností centra města Kroměříže a kompletní občanskou vybaveností v okolí. Dále možnost vjezdu na pozemek ze zadní části.

Rodinná vila stojí na vlastním pozemku o celkové výměře 272m2, kde kolem domu je zahrada o výměře 156m2. Část pozemku za domem slouží jako vybetonovaný dvůr pro klidné posezení.

Veškerá další občanská vybavenost je v krátké docházkové nebo dojezdové vzdálenosti. Dopravní spojení zajišťují autobusy MHD. Kolem města Kroměříž vede dálnice D1 s rychlým dosahem města Brna nebo Zlína.

Třída energetické náročnosti budovy: G. Průkaz energ. náročnosti nebyl doložen.

Číslo2646
TypProdej
KategorieRodinný dům
Velikost6+2
LokalitaKroměříž
UliceBřezinova
Užitná plocha290 m2
Zastavěná plocha116 m2
Plocha pozemku272 m2
Typ nemovitostirodinný dům
Stav nemovitostipřed rekonstrukcí
Vlastnictvíosobní
Energetická třídaG - Mimořádně nehospodárná
Vytápěníústřední plynové

Virtuální prohlídka

Máte zájem?

Máte dotaz k této nemovitosti, nebo byste si rádi domluvili prohlídku? Pomocí tohoto formuláře přímo kontaktujte makléře. Vyplňte prosím Váš e-mail nebo telefon, abychom se Vám mohli ozvat zpět.

© 2023 TOP REAL INVEST s.r.o.

Nastavení cookies | Web realizovali Fresh Mill a Roman Klabal