Naše projekty

Chcete rychle prodat svůj byt? Vykupujeme byty za hotové!

Více informací…

Výkup zemědělských i komerčních pozemků za hotové!

Více informací…

Rychlé řešení exekuce

Více informací…

Jak prodat byt, dům, pozemky?

Více informací…

náš tip

Prodej Rodinný dům 5+1, Kroměříž

Popis

Rádi Vám zprostředkujeme prodej dvoupodlažního rodinného domu z dob první republiky, v nedaleké blízkosti Květné zahrady a centra města Kroměříže.

Po vstupu do domu, Vás upoutá vstupní hala s otevřeným, dřevěným schodištěm s oknem, které je centrem celého domu.

Na prvním podlaží se nachází obývací pokoj, útulný pokoj s krbem, který láká k relaxaci, plně vybavená kuchyň, laděna do bílých odstínů, koupelna s vanou a WC a vstup do sklepa a malý dvůr za domem. Díky velkému vkusu majitelů je celý dům zařízen ve velmi příjemném duchu, kde hlavní prvek je dřevo.

Druhé nadzemní podlaží je vybudováno jako soukromé se třemi ložnicemi.

Ložnice s balkónkem, pokoj, ze kterého je výhled střechou do ulice ale i na zahrady za domem a posledním pokojem v domě je atypický pokoj, který byl vybudován pro mladou slečnu jako malé apartmá. Majitelé zde vytvořili menší koupelnu se sprchovým koutem a WC. Tento pokoj je atypický tím, že se zde schovává ještě jedno patro, kam se vystoupá po tzv. mlynářských schodech. Toto příjemné místo je umístěno přímo pod střechou a díky střešním oknům prostupuje do interiéru spousta světla.

V celém domě jsou na podlahách použity dřevěné podlahy a dlažba. K domu náleží malý dvorek za domem, kde je možnost posezení.

V pěším dosahu se nachází historické centrum města Kroměříž, Květná zahrada, mateřská školka, základní škola, veškerá další občanská vybavenost je v krátké docházkové nebo dojezdové vzdálenosti. Dopravní spojení zajišťují autobusy MHD. Kolem města Kroměříž vede dálnice D1 s rychlým dosahem města Brna nebo Zlína.

Dům stojí vedle domu, který je možné spojit s podnikáním (domy se prodávají samostatně) a jsou propojeny dvorkem, který se dá oddělit. Proto nemovitosti nabízí možnost vytvořit samostatné bydlení a druhý dům použít k podnikání.

http://www.toprealinvest.cz/prodej/kromeriz/rodinny-dum-4-plus-1/2306

Třída energetické náročnosti budovy: G. Průkaz energ. náročnosti nebyl doložen.

 

 • Číslo: 2305
 • Typ: Prodej
 • Kategorie: Rodinný dům
 • Velikost: 5+1
 • Lokalita: Kroměříž
 • Vyřizuje: David Vyzula 777 321 030
 • Užitná plocha: 226 m2
 • Zastavěná plocha: 156 m2
 • Plocha pozemku: 163 m2
 • Typ nemovitosti: rodinný dům
 • Stav nemovitosti: velmi dobrý
 • Vlastnictví: osobní
 • Energetická třída: G - Mimořádně nehospodárná
 • Vytápění: ústřední plynové
 • Balkon: ano

Cena v RK

Virtuální prohlídka

360° Interaktivní prohlídka
Interaktivní prohlídka celé nemovitosti zde!

Fotogalerie

Máte zájem o prohlídku? Kontaktujte nás

Máte dotaz k této nemovitosti, nebo byste si rádi domluvili prohlídku? Pomocí tohoto formuláře přímo kontaktujte makléře. Vyplňte prosím Váš e-mail nebo telefon, abychom se Vám mohli ozvat zpět.


360° INTERAKTIVNÍ PROHLÍDKA

Nahrávám...

Naše projekty

Chcete rychle prodat svůj byt? Vykupujeme byty za hotové!

Chcete nutně prodat byt a na prodej opravdu spěcháte? Nemáte čas prodávat svůj byt a čekat na kupce? Máte nařízenou exekuci bytu, nebo vám hrozí exekuce či dražba? Neplatíte nájem, dlužíte a hrozí vám, že o byt příjdete? Nebo se vám jen naskytla výhodná koupě jiné nemovitosti? Chcete peníze okamžitě za prodej vašeho bytu?

Více informací…

Výkup zemědělských i komerčních pozemků za hotové!

Přímý výkup za bezkonkurenčních podmínek. Dovolujeme si Vám nabídnout rychlý výkup zemědělských i komerčních pozemků za hotové! Vykupujeme ornou půdu, pole, pastviny, zahrady, vinice, sady, pozemky v územním plánu, stavební parcely, ostatní plochy, komunikace, ale i zeleň, ochranná pásma, ..

Více informací…

Rychlé řešení exekuce

Právě pro vás jsme připravili finančně velmi zajímavou službu rychlého řešení exekuce.
Vyřešíme nejen vaše exekuce, ale zajistíme kompletní oddlužení vás, jako fyzické osoby.
Umíme oddlužit nemovitost i obchodní společnosti

Více informací…

Jak prodat byt, dům, pozemky?

Vypracování kvalitní kupní smlouvy a zajištění bezproblémového prodeje je práce pro odborníky. Ušetříme Vám tím spoustu času i starostí a navíc předejdeme případným budoucím sporům. Smlouvy stažené z internetu nejsou při prodeji nemovitostí v žádném případě optimálním řešením. Každý prodej je totiž jiný a vyžaduje individuální posouzení právníkem.

Více informací…