Naše projekty

Chcete rychle prodat svůj byt? Vykupujeme byty za hotové!

Více informací…

Výkup zemědělských i komerčních pozemků za hotové!

Více informací…

Rychlé řešení exekuce

Více informací…

Jak prodat byt, dům, pozemky?

Více informací…

náš tip

Prodej Rodinný dům 4+1, Kroměříž

Popis

Rádi Vám zprostředkujeme prodej třípodlažního domu, který je vhodný spíše k podnikání, v nedaleké blízkosti Květné zahrady a centra města Kroměříže.

Po vstupu do domu, Vás upoutá členění domu na levou a pravou stranu, kde středem prochází úchvatné, otevřené schodiště, které se stáčí kolem sochy a propojuje všechny patra domu. Světlo do prostoru schodiště a vstupní haly, prochází skrz střešní okna.

Celý návrh domu projektovali majitelé před patnácti lety sami a díky tomu, vznikl originální, otevřený a nápaditý interiér. Celý dům je členěn na tři podlaží s podsklepením a zajímavou atypickou střechou domu.

Na prvním podlaží se nyní nachází zavedený salón, který je propojen pod schodištěm společným WC a samostatnou, malou kuchyňkou odkud se vchází na verandu za domem.

Druhé, nadzemní podlaží je víc soukromé, s místem pro instalaci kuchyňského koutu, prostornou koupelnou s vanou, samostatným WC a velkoryse prostorným obývacím pokojem. (vhodné například pro fyzioterapeuta)

Poslední, třetí nadzemní podlaží je velmi světlé a interiéru dominuje dřevo. Na tomto patře by bylo napříkad úžasné jógové centrum.

Celý dům může být využit i k podnikání (např. Dům zdraví s místnostmi pro fyzioterapeuty, jógové centrum a kosmetika).

V pěším dosahu se nachází historické centrum města Kroměříž, Květná zahrada, mateřská školka, základní škola, veškerá další občanská vybavenost je v krátké docházkové nebo dojezdové vzdálenosti. Dopravní spojení zajišťují autobusy MHD. Kolem města Kroměříž vede dálnice D1 s rychlým dosahem města Brna nebo Zlína.

Třída energetické náročnosti budovy: G. Průkaz energ. náročnosti nebyl doložen.

 

 • Číslo: 2306
 • Typ: Prodej
 • Kategorie: Rodinný dům
 • Velikost: 4+1
 • Lokalita: Kroměříž
 • Vyřizuje: David Vyzula 777 321 030
 • Užitná plocha: 387 m2
 • Zastavěná plocha: 129 m2
 • Plocha pozemku: 143 m2
 • Typ nemovitosti: rodinný dům s možností podnikání
 • Stav nemovitosti: velmi dobrý
 • Vlastnictví: osobní
 • Energetická třída: G - Mimořádně nehospodárná
 • Vytápění: ústřední plynové
 • Balkon: ano

6 950 000

Virtuální prohlídka


Fotogalerie

Máte zájem o prohlídku? Kontaktujte nás

Máte dotaz k této nemovitosti, nebo byste si rádi domluvili prohlídku? Pomocí tohoto formuláře přímo kontaktujte makléře. Vyplňte prosím Váš e-mail nebo telefon, abychom se Vám mohli ozvat zpět.

Nahrávám...

Naše projekty

Chcete rychle prodat svůj byt? Vykupujeme byty za hotové!

Chcete nutně prodat byt a na prodej opravdu spěcháte? Nemáte čas prodávat svůj byt a čekat na kupce? Máte nařízenou exekuci bytu, nebo vám hrozí exekuce či dražba? Neplatíte nájem, dlužíte a hrozí vám, že o byt příjdete? Nebo se vám jen naskytla výhodná koupě jiné nemovitosti? Chcete peníze okamžitě za prodej vašeho bytu?

Více informací…

Výkup zemědělských i komerčních pozemků za hotové!

Přímý výkup za bezkonkurenčních podmínek. Dovolujeme si Vám nabídnout rychlý výkup zemědělských i komerčních pozemků za hotové! Vykupujeme ornou půdu, pole, pastviny, zahrady, vinice, sady, pozemky v územním plánu, stavební parcely, ostatní plochy, komunikace, ale i zeleň, ochranná pásma, ..

Více informací…

Rychlé řešení exekuce

Právě pro vás jsme připravili finančně velmi zajímavou službu rychlého řešení exekuce.
Vyřešíme nejen vaše exekuce, ale zajistíme kompletní oddlužení vás, jako fyzické osoby.
Umíme oddlužit nemovitost i obchodní společnosti

Více informací…

Jak prodat byt, dům, pozemky?

Vypracování kvalitní kupní smlouvy a zajištění bezproblémového prodeje je práce pro odborníky. Ušetříme Vám tím spoustu času i starostí a navíc předejdeme případným budoucím sporům. Smlouvy stažené z internetu nejsou při prodeji nemovitostí v žádném případě optimálním řešením. Každý prodej je totiž jiný a vyžaduje individuální posouzení právníkem.

Více informací…