Menu

Prodej: Rodinný dům 4+1

6 950 000 Kč
Kroměříž
Náš tip!

Milí klienti, v období od 17.4.2021 do 24.4.2021 kontaktujte makléře pouze e-mailem topreal@seznam.cz. Děkujeme a omlouváme se za tuto komplikaci.

Rádi Vám zprostředkujeme prodej třípodlažního domu, který je vhodný spíše k podnikání, v nedaleké blízkosti Květné zahrady a centra města Kroměříže.

Po vstupu do domu, Vás upoutá členění domu na levou a pravou stranu, kde středem prochází úchvatné, otevřené schodiště, které se stáčí kolem sochy a propojuje všechny patra domu. Světlo do prostoru schodiště a vstupní haly, prochází skrz střešní okna.

Celý návrh domu projektovali majitelé před patnácti lety sami a díky tomu, vznikl originální, otevřený a nápaditý interiér. Celý dům je členěn na tři podlaží s podsklepením a zajímavou atypickou střechou domu.

Na prvním podlaží se nyní nachází zavedený salón, který je propojen pod schodištěm společným WC a samostatnou, malou kuchyňkou odkud se vchází na verandu za domem.

Druhé, nadzemní podlaží je víc soukromé, s místem pro instalaci kuchyňského koutu, prostornou koupelnou s vanou, samostatným WC a velkoryse prostorným obývacím pokojem. (vhodné například pro fyzioterapeuta)

Poslední, třetí nadzemní podlaží je velmi světlé a interiéru dominuje dřevo. Na tomto patře by bylo napříkad úžasné jógové centrum.

Celý dům může být využit i k podnikání (např. Dům zdraví s místnostmi pro fyzioterapeuty, jógové centrum a kosmetika).

V pěším dosahu se nachází historické centrum města Kroměříž, Květná zahrada, mateřská školka, základní škola, veškerá další občanská vybavenost je v krátké docházkové nebo dojezdové vzdálenosti. Dopravní spojení zajišťují autobusy MHD. Kolem města Kroměříž vede dálnice D1 s rychlým dosahem města Brna nebo Zlína.

Třída energetické náročnosti budovy: G. Průkaz energ. náročnosti nebyl doložen.

 

Číslo2306
TypProdej
KategorieRodinný dům
Velikost4+1
LokalitaKroměříž
UliceFügnerova
Užitná plocha387 m2
Zastavěná plocha129 m2
Plocha pozemku143 m2
Typ nemovitostirodinný dům s možností podnikání
Stav nemovitostivelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Energetická třídaG - Mimořádně nehospodárná
Vytápěníústřední plynové
Balkonano

Virtuální prohlídka

Máte zájem?

Máte dotaz k této nemovitosti, nebo byste si rádi domluvili prohlídku? Pomocí tohoto formuláře přímo kontaktujte makléře. Vyplňte prosím Váš e-mail nebo telefon, abychom se Vám mohli ozvat zpět.

© 2021 TOP REAL INVEST s.r.o.

Web realizovali Fresh Mill a Roman Klabal