Menu

Prodej: Rodinný dům 4+1

Dohodou
Kroměříž
Náš tip!Novinka

Nabízíme k prodeji rodinný, dvoupodlažní dům 4+1 na ulici Čelakovského v Kroměříži.

Rodinný dům je podsklepený, s bočním a zadním vstupem na zahradu, který vede k hřišti pro děti. Dům je ve fázi započaté přestavby se stavebním povolením, proto je možné žádat o dotace. Velkou změnou na domě oproti původnímu stavu je jeho zvětšení v zastavěné ploše a to díky tomu, že je dům rohový. Plánovaný obývací pokoj je spojen se zahradou a to díky velkým francouzským oknům. Tento stejný nápad se opakuje v patře domu. I v této fázi, je v nemovitosti příjemně a po dokončení, tady vznikne moderní a pohodové bydlení.

K domu je možné dokoupit garáž, která se nachází přímo naproti domu. Další místa k parkování může poskytnou předzahrádka po zbourání plotu.

Členění dle nového půdorysu:

1.NP – vstupní chodba se schodištěm, kuchyně propojená s obývacím pokojem, koupelna, samostatné WC, balkón, vstup do suterénu.

2.NP – tři pokoje, koupelna s WC, šatna, balkón

1.PP – kotelna, technická místnost, schodiště, sklepní prostor

Výměry: 1.NP a 2.NP obytná plocha 111,69m2; balkóny 7,24m2; 1.PP 27,57m2; zastavěná plocha a nádvoří 95m2; zahrada 170m2; pozemek celkem 265m2.

Technická stránka domu: stavební povolení + schválení na tepelné čerpadlo; položená nová střecha; okna trojskla – fi Pramos; příprava odpadů; nová přípojka elektřiny, uložený polystyrén na zateplení domu 200m2; obecní kanalizace; obecní vodovod.

Dostupnost centra města je chůzí do 20 minut, zastávka MHD je pět minut od domu. MŠ a ZŠ chůzí 30 minut, obchod s potravinami nedaleko domu. Další veškerá občanská vybavenost je v docházkové nebo dojezdové vzdálenosti. Kolem města Kroměříž vede dálnice D1 s rychlým dosahem Brna nebo Zlína. Kolem Kroměříže slouží dálnice jako obchvat města.

Třída energetické náročnosti budovy: G. Průkaz energ. náročnosti nebyl doložen.

Cena je uvedena bez služeb realitní kanceláře.

Plány RD na vyžádání.

Cena je uvedena bez služeb realitní kanceláře.

Číslo2994
TypProdej
KategorieRodinný dům
Velikost4+1
LokalitaKroměříž
UliceČelákovského
Obytná plocha111 m2
Užitná plocha146 m2
Zastavěná plocha95 m2
Plocha pozemku265 m2
Typ nemovitostirodinný dům
Stav nemovitostiv rekonstrukci
Vlastnictvíosobní
Energetická třídaG - Mimořádně nehospodárná

Máte zájem?

Máte dotaz k této nemovitosti, nebo byste si rádi domluvili prohlídku? Pomocí tohoto formuláře přímo kontaktujte makléře. Vyplňte prosím Váš e-mail nebo telefon, abychom se Vám mohli ozvat zpět.

© 2023 TOP REAL INVEST s.r.o.

Nastavení cookies | Web realizovali Fresh Mill a Roman Klabal