Menu

Prodej: Rodinný dům 4+1

Cena v RK
Kroměříž
Náš tip!Novinka

Rádi Vám zprostředkujeme prodej rodinného domu v Kroměříži na ulici Brandlova.

Řadový rodinný dům se nachází v klidné části Kroměříže a poskytuje k bydlení dispozici 4+1 s částečným podsklepením a vzrostlou zahradu za domem.

V přízemí domu je umístěná vstupní chodba s prostorným schodištěm do patra. Z této chodby vedou samostatné vstupy do obývacího pokoje, kuchyně, koupelny, WC. Další pokoje jsou umístěny za obývacím pokojem a kuchyní. Pokoj za kuchyní, která má k dispozici i komoru, byla dříve využívána jako prostorná jídelna se vstupem přes terasu na úžasnou zahradu.

V patře se nachází velký pokoj, šatna a vstup na půdu.

Zahrada slouží k odpočinku, ale i zahradničení. Jsou tady vysázeny ovocné stromy, ale i okrasné keře. K posezení slouží terasa u domu, kde v letních měsících bude příjemné posezení.

Dům během let procházel modernizací a rekonstrukcemi. Jsou zde částečně výměna okna za plastová, zateplení přístavby domu, položená nová krytina střechy, v přední části domu provedena drenáž (nopová fólie).

Velkou výhodou je adresa, na které se nemovitost nachází. Ulice Brandlova má výbornou polohou. Je to odsud kousek do města, v okolí domu je základní škola, nedaleko mateřská škola, ale i další občanská vybavenost. Dopravní spojení zajišťují autobusy MHD. Kolem města Kroměříže vede dálnice D1 s rychlým dosahem města Brna nebo Zlína. Kolem města Kroměříže slouží dálnice jako obchvat města.

Třída energetické náročnosti budovy: G. Průkaz energ. náročnosti nebyl doložen.

Cena je uvedena bez služeb realitní kanceláře.

Číslo3007
TypProdej
KategorieRodinný dům
Velikost4+1
LokalitaKroměříž
UliceBrandlova
Obytná plocha153,81 m2
Užitná plocha195 m2
Zastavěná plocha140 m2
Plocha pozemku407 m2
Typ nemovitostirodinný dům
Stav nemovitostivelmi dobrý
Vytápěníústřední plynové, tuhá paliva
Balkonterasa

Máte zájem?

Máte dotaz k této nemovitosti, nebo byste si rádi domluvili prohlídku? Pomocí tohoto formuláře přímo kontaktujte makléře. Vyplňte prosím Váš e-mail nebo telefon, abychom se Vám mohli ozvat zpět.

© 2023 TOP REAL INVEST s.r.o.

Nastavení cookies | Web realizovali Fresh Mill a Roman Klabal