Menu

Prodej: Rodinný dům 1+1

2 290 000 Kč
Kroměříž
Náš tip!Novinka

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům na ulici Oskol v Kroměříži.

Přízemní, rodinný dům se sedlovou střechou a malým dvorkem je nyní dispozičně řešený jako 1+1, v původním stavu, který je určený k rozsáhlé rekonstrukci nebo demolici.

Velkou výhodou domu je jeho poloha. Ulice Oskol je výborným místem pro sídlo firmy, a tím spojit bydlení a podnikání. Dle aktuálního územního plánu je místo vedeno jako SC - SMÍŠENÉ PLOCHY CENTRÁLNÍHO CHARAKTERU, kde v přízemí budov převažují obchody, služby a další komerční a veřejné občanské vybavení. Existující podíl bydlení a školské stavby je třeba zachovat. Místo, má výbornou dostupnost centra města Kroměříže. Parkování v této lokalitě poskytují parkoviště v okolí ulice Oskol. Zastavěná plocha a nádvoří nemovitosti je 126m2.

Dům je připojen na všechny inženýrské sítě. Po dokončení nové výstavby domu, zde může vzniknout příjemné a útulné bydlení spojené s podnikáním.

Díky poloze domu se nachází vše na "dosah ruky". V pěším dosahu (cca 5minut) je mateřská a základní škola, obchod s potravinami a další nákupní možnosti nedaleko domu. Další veškerá občanská vybavenost je v docházkové nebo dojezdové vzdálenosti. Dopravní spojení zajišťují autobusy MHD. Kolem města Kroměříž vede dálnice D1 s rychlým dosahem města Brna nebo Zlína.

Třída energetické náročnosti budovy: G. Průkaz energ. náročnosti nebyl doložen.

Cena je uvedena bez služeb realitní kanceláře.

Číslo2620
TypProdej
KategorieRodinný dům
Velikost1+1
LokalitaKroměříž
UliceOskol
Užitná plocha50 m2
Zastavěná plocha126 m2
Plocha pozemku126 m2
Typ nemovitostirodinný dům
Stav nemovitostipřed rekonstrukcí
Vlastnictvíosobní
Energetická třídaG - Mimořádně nehospodárná

Máte zájem?

Máte dotaz k této nemovitosti, nebo byste si rádi domluvili prohlídku? Pomocí tohoto formuláře přímo kontaktujte makléře. Vyplňte prosím Váš e-mail nebo telefon, abychom se Vám mohli ozvat zpět.

© 2021 TOP REAL INVEST s.r.o.

Web realizovali Fresh Mill a Roman Klabal