Naše projekty

Chcete rychle prodat svůj byt? Vykupujeme byty za hotové!

Více informací…

Výkup zemědělských i komerčních pozemků za hotové!

Více informací…

Rychlé řešení exekuce

Více informací…

Jak prodat byt, dům, pozemky?

Více informací…

Prodej Nebytový prostor, Kojetín

Popis

V obci Popůvky u Kojetína nabízíme k prodeji budovu bývalé školy, která je kolaudována jako rodinný dům k bydlení s provozovnou pneuservisu.

Jde o zděnou, částečně podsklepenou budovu se třemi podlažími. Kde v 1.NP je umístěn pneuservis, autoservis, kde v zadní části je umístěna hala s velkými vjezdovými vraty. Ve 2.NP jsou dvě místnosti, které byly v minulosti užívány jako třída základní školy, WC a koupelna, nyní je možno přebudovat prostor jako kancelářský nebo pro jiný podnikatelský záměr. 3.NP je situováno pod střechou a nachází se zde prostorný byt s velkou terasou s úžasným výhledem do okolí. Byt je momentálně ve fázi nedokončené půdní vestavby.

Dům leží na rovinatém pozemku o celkové výměře 1.638m2, kde je možné parkování a příjezd je po veřejné zpevněné komunikaci s nedalekým nájezdem na dálnici D1. Dům je napojen na inženýrské sítě hloubkové kanalizace a obecní vodovod. Je zde možno napojení na inženýrské sítě elektro a plynové vedení.

Popůvky, jsou místní částí města Kojetína a jsou dobře dostupné, autem, autobusem s blízkým nájezdem na dálnici D1.

 

 • Číslo: 1967
 • Typ: Prodej
 • Kategorie: Nebytový prostor
 • Lokalita: Kojetín
 • Ulice: Kojetín - Popůvky
 • Vyřizuje: Kamil Koňařík 602 192 583
 • Užitná plocha: 580 m2
 • Zastavěná plocha: 544 m2
 • Plocha pozemku: 1638 m2
 • Vlastnictví: osobní
 • Energetická třída: G - Mimořádně nehospodárná

3 200 000

Virtuální prohlídka


Fotogalerie

Máte zájem o prohlídku? Kontaktujte nás

Máte dotaz k této nemovitosti, nebo byste si rádi domluvili prohlídku? Pomocí tohoto formuláře přímo kontaktujte makléře. Vyplňte prosím Váš e-mail nebo telefon, abychom se Vám mohli ozvat zpět.

Nahrávám...

Naše projekty

Chcete rychle prodat svůj byt? Vykupujeme byty za hotové!

Chcete nutně prodat byt a na prodej opravdu spěcháte? Nemáte čas prodávat svůj byt a čekat na kupce? Máte nařízenou exekuci bytu, nebo vám hrozí exekuce či dražba? Neplatíte nájem, dlužíte a hrozí vám, že o byt příjdete? Nebo se vám jen naskytla výhodná koupě jiné nemovitosti? Chcete peníze okamžitě za prodej vašeho bytu?

Více informací…

Výkup zemědělských i komerčních pozemků za hotové!

Přímý výkup za bezkonkurenčních podmínek. Dovolujeme si Vám nabídnout rychlý výkup zemědělských i komerčních pozemků za hotové! Vykupujeme ornou půdu, pole, pastviny, zahrady, vinice, sady, pozemky v územním plánu, stavební parcely, ostatní plochy, komunikace, ale i zeleň, ochranná pásma, ..

Více informací…

Rychlé řešení exekuce

Právě pro vás jsme připravili finančně velmi zajímavou službu rychlého řešení exekuce.
Vyřešíme nejen vaše exekuce, ale zajistíme kompletní oddlužení vás, jako fyzické osoby.
Umíme oddlužit nemovitost i obchodní společnosti

Více informací…

Jak prodat byt, dům, pozemky?

Vypracování kvalitní kupní smlouvy a zajištění bezproblémového prodeje je práce pro odborníky. Ušetříme Vám tím spoustu času i starostí a navíc předejdeme případným budoucím sporům. Smlouvy stažené z internetu nejsou při prodeji nemovitostí v žádném případě optimálním řešením. Každý prodej je totiž jiný a vyžaduje individuální posouzení právníkem.

Více informací…