Menu

Prodej: Nebytový prostor

3 300 000 Kč
Kojetín
Náš tip!Novinka

V obci Popůvky u Kojetína nabízíme k prodeji budovu bývalé školy, která je kolaudována jako rodinný dům k bydlení s provozovnou pneuservisu.

Jde o zděnou, částečně podsklepenou budovu se třemi podlažími. Kde v 1.NP je umístěn pneuservis, autoservis, kde v zadní části je umístěna hala s velkými vjezdovými vraty. Ve 2.NP jsou dvě místnosti, které byly v minulosti užívány jako třída základní školy, WC a koupelna, nyní je možno přebudovat prostor jako kancelářský nebo pro jiný podnikatelský záměr. 3.NP je situováno pod střechou a nachází se zde prostorný byt s velkou terasou s úžasným výhledem do okolí. Byt je momentálně ve fázi nedokončené půdní vestavby.

Dům leží na rovinatém pozemku o celkové výměře 1.638m2, kde je možné parkování a příjezd je po veřejné zpevněné komunikaci s nedalekým nájezdem na dálnici D1. Dům je napojen na inženýrské sítě hloubkové kanalizace a obecní vodovod. Je zde možno napojení na inženýrské sítě elektro a plynové vedení.

Popůvky, jsou místní částí města Kojetína a jsou dobře dostupné, autem, autobusem s blízkým nájezdem na dálnici D1.

Cena je uvedena včetně služeb realitní kanceláře.

Číslo1967
TypProdej
KategorieNebytový prostor
LokalitaKojetín
UliceKojetín - Popůvky
Užitná plocha580 m2
Zastavěná plocha544 m2
Plocha pozemku1638 m2
Vlastnictvíosobní
Energetická třídaG - Mimořádně nehospodárná

Virtuální prohlídka

Máte zájem?

Máte dotaz k této nemovitosti, nebo byste si rádi domluvili prohlídku? Pomocí tohoto formuláře přímo kontaktujte makléře. Vyplňte prosím Váš e-mail nebo telefon, abychom se Vám mohli ozvat zpět.

© 2021 TOP REAL INVEST s.r.o.

Web realizovali Fresh Mill a Roman Klabal