Menu

Prodej: Rodinný dům

9 000 000 Kč
Hulín
Náš tip!Novinka

Exkluzivní investiční příležitost, prodej domu na náměstí Míru v Hulíně.

Prodej zahrnuje celkem dva byty 4+1 a 2+1 na druhém nadzemním podlaží a dva obchodní prostory v přízemí domu.

Obchodní prostory jsou situované se vstupem na nám. Míru a jsou umístěny po stranách domu a dělí je průjezd do dvora. Oba dva obchodní prostory, stejně tak i celá budova, jsou ve výborném stavu a nyní pronajmuty.

Prostorné bytové jednotky se nachází na druhém nadzemním podlaží, jsou děleny společnou chodbou se vstupním schodištěm do patra. Bytová jednotka 4+1 nabízí k užívání 119,76m2 + balkón o výměře 2,29m2, který má výhled směrem do dvora. Bytová jednotka 2+1 nabízí k užívání 68,36m2 a výhled má jak na náměstí, tak na pozemek za domem. Na pozemku za domem se nachází další prostory k uskladnění věcí denní potřeby.

Dům je v udržovaném stavu. V domě se nachází i sklep o výměře 20m2.

Dům má před čtyřmi lety instalovanou novou plynovou kotelnu. K domu byl vypracovaný projekt na přístavbu osmi bytových jednotek.

Nemovitost se nachází přímo v centru města Hulína. V okolí mají své sídlo jiné firmy, lékaři, infocentrum Hulín, aj. nákupní možnosti. V pěším dosahu se nachází mateřská a základní škola, veškerá další občanská vybavenost je v krátké docházkové nebo dojezdové vzdálenosti. V okolí Hulína jsou vybudované cyklostezky a je tu také úžasné koupaliště, letní kino. Dopravní spojení zajišťují autobusy, vlaková spojení. Hulín se nachází na hlavní tepně železničního spojení. Hulín, leží přibližně 10 minut autem od města Kroměříž. Kolem Hulína vede dálnice D1 s rychlým dosahem Brna nebo Zlína.

Třída energetické náročnosti budovy: G. Průkaz energ. náročnosti nebyl doložen.

Cena je uvedena bez služeb realitní kanceláře.

Číslo2983
TypProdej
KategorieRodinný dům
LokalitaHulín
Ulicenám. Míru
Užitná plocha439,42 m2
Zastavěná plocha435,08 m2
Plocha pozemku876 m2
Typ nemovitostidům v centru města
Stav nemovitostivelmi dobrý, udržovaný
Vlastnictvíosobní
Energetická třídaG - Mimořádně nehospodárná
Vytápěníústřední plynové
Balkonano
Výtahne

Máte zájem?

Máte dotaz k této nemovitosti, nebo byste si rádi domluvili prohlídku? Pomocí tohoto formuláře přímo kontaktujte makléře. Vyplňte prosím Váš e-mail nebo telefon, abychom se Vám mohli ozvat zpět.

© 2023 TOP REAL INVEST s.r.o.

Nastavení cookies | Web realizovali Fresh Mill a Roman Klabal