Menu

Prodej: Rodinný dům

1 390 000 Kč
Holešov
Náš tip!

Nabízíme k prodeji rodinný dům na ulici Hankého v Holešově, který je určený k rozsáhlé rekonstrukci nebo demolici.

Rodinný, jednopodlažní dům stojí v příjemné a klidné lokalitě s výbornou dostupností náměstí v Holešově. Nemovitost má dvě části. Přední část domu je po rekonstrukci a nabízí dispozici 1+1. Zadní část domu je dispozičně 2+1, která je určená k rozsáhlé rekonstrukci nebo demolici.

Zahrada a pozemek kolem domu je ve společném vlastnictví s prvním domen, umístěným do ulice. Plocha, která patří k prodeji této nemovitosti je 136,8m2. Zadní část domu je ve velmi špatném stavu, proto nový majitelé musí počítat i s možným stržením stavby.

Velká výhoda této nemovitosti je její poloha, dále možnost rozdělení na dva byty.

Zastavěná plocha a nádvoří činí 153m2, zastavěná plocha 107m2, celková plocha pozemku je 289m2. Dům je připojen ke kanalizaci, vodovodu, elektřině a plynu.

Velkou výhodou umístění domu je nedaleko vzdálený Zámek Holešov, který poskytuje zázemí k trávení volného času.V pěším dosahu se nachází mateřská a základní škola, veškerá další občanská vybavenost je v krátké docházkové nebo dojezdové vzdálenosti. Holešov leží 7 km od nájezdu na dálnici D1, 20 km od Kroměříže, 20 km od Zlína a je výborně dostupný autem, autobusem i vlakem.

Třída energetické náročnosti budovy: G. Průkaz energ. náročnosti nebyl doložen.

Cena je uvedena bez služeb realitní kanceláře.

Číslo2565
TypProdej
KategorieRodinný dům
LokalitaHolešov
UliceHankého
Užitná plocha107 m2
Zastavěná plocha153 m2
Plocha pozemku289 m2
Typ nemovitostirodinný dům
Stav nemovitostipřed rekonstrukcí
Vlastnictvíosobní
Energetická třídaG - Mimořádně nehospodárná

Máte zájem?

Máte dotaz k této nemovitosti, nebo byste si rádi domluvili prohlídku? Pomocí tohoto formuláře přímo kontaktujte makléře. Vyplňte prosím Váš e-mail nebo telefon, abychom se Vám mohli ozvat zpět.

© 2021 TOP REAL INVEST s.r.o.

Web realizovali Fresh Mill a Roman Klabal