Menu

Prodej: Rodinný dům 4+kk

1 700 000 Kč
Bojanovice
Rezervováno

Rádi Vám zprostředkujeme prodej rodinného domu se zahradou v obci Bojanovice u Zlobic. Obec Bojanovice se nachází 8km po dálnici D1 severně od okresního města Kroměříž.

Patrový, rodinný dům se sedlovou střechou, zahradou, hospodářskou budovou včetně menšího sklepního prostoru, má být podle návrhu dispozičně řešen jako 4+kk. Nyní je nemovitost nachystána k jejímu dokončení.

Majitelé na domě vybudovali nový strop, zhotovili nové věnce včetně úpravy krovu, připravili skladbu podlah na montáž podlahového vytápění(nové podkladní betony) včetně nových kanalizací a připravili dům pro nové rozmístění rozvodů elektřiny a rozvodů VODO-TOPO. Dále jsou hotové nové příčky, drenáže okolo RD a svislé hydroizolace.

Výhodou domu je prostorný pozemek, budoucí prostorná dispozice, kterou si nový majitel může dobudovat dle svých představ a možnost průjezdu na zahradu.

Dům je připojen k elektřině, plyn je před domem, odpadům i obecnímu vodovodu, dům má také vlastní studnu na kterou je připojen.

Veškerá další občanská vybavenost je v dojezdové vzdálenosti. Dopravní spojení zajišťují autobusy. Kolem obce Bojanovice, vede dálnice D1 s rychlým dosahem města Kroměříže, Brna nebo Zlína.

Třída energetické náročnosti budovy: G. Průkaz energ. náročnosti nebyl doložen.

Cena je uvedena bez služeb realitní kanceláře.

 

Číslo2548
TypProdej
KategorieRodinný dům
Velikost4+kk
LokalitaBojanovice
Užitná plocha155 m2
Zastavěná plocha369 m2
Plocha pozemku864 m2
Typ nemovitostirodinný dům
Stav nemovitostive výstavbě
Vlastnictvíosobní
Energetická třídaG - Mimořádně nehospodárná

Máte zájem?

Máte dotaz k této nemovitosti, nebo byste si rádi domluvili prohlídku? Pomocí tohoto formuláře přímo kontaktujte makléře. Vyplňte prosím Váš e-mail nebo telefon, abychom se Vám mohli ozvat zpět.

© 2021 TOP REAL INVEST s.r.o.

Web realizovali Fresh Mill a Roman Klabal