Naše projekty

Chcete rychle prodat svůj byt? Vykupujeme byty za hotové!

Více informací…

Výkup zemědělských i komerčních pozemků za hotové!

Více informací…

Rychlé řešení exekuce

Více informací…

Jak prodat byt, dům, pozemky?

Více informací…

náš tip
novinka

Prodej Pozemek, Bílany

Popis

Nabízíme k prodeji stavební parcelu v Kroměříži - místní část Bílany.

Pozemek je součástí čtyř, celkem zakreslených parcel, určených jako stavební plocha, pro stavbu rodinného bydlení. Parcela je obdélníkového typu s výměrou 1 151m2, nabízí hezký výhled na okolní přírodu a nachází se v klidné části obce.

Na pozemek je aktuálně zavedena elektřina a v nejbližším období bude přiděleno stavební povolení na vodovodní řád. Samotná realizace vodovodního řádu je plánovaná na jaro 2020. Odpady je možné řešit čističku odpadních vod nebo jímkou. K pozemkům vede asfaltová cesta, která je přístupovou cestou a není vedena jako cyklostezka, ale jako cyklopruh.

Obec Bílany, jsou místní částí okresního města Kroměříž a nachází se přibližně 3 minut autem. V okolí obce jsou umístěny cyklostezky a lesy. Kolem města Kroměříž vede dálnice D1 směr Zlín nebo Brno.

Cena je uvedena bez služeb realitní kanceláře 3% + DPH a daně z nabytí nemovitosti.

  • Číslo: 2238
  • Typ: Prodej
  • Kategorie: Pozemek
  • Lokalita: Bílany
  • Vyřizuje: Kamil Koňařík 602 192 583
  • Plocha pozemku: 1151 m2
  • Typ nemovitosti: stavební pozemek
  • Vlastnictví: osobní

1 500 000

Virtuální prohlídka


Fotogalerie

Máte zájem o prohlídku? Kontaktujte nás

Máte dotaz k této nemovitosti, nebo byste si rádi domluvili prohlídku? Pomocí tohoto formuláře přímo kontaktujte makléře. Vyplňte prosím Váš e-mail nebo telefon, abychom se Vám mohli ozvat zpět.

Nahrávám...

Naše projekty

Chcete rychle prodat svůj byt? Vykupujeme byty za hotové!

Chcete nutně prodat byt a na prodej opravdu spěcháte? Nemáte čas prodávat svůj byt a čekat na kupce? Máte nařízenou exekuci bytu, nebo vám hrozí exekuce či dražba? Neplatíte nájem, dlužíte a hrozí vám, že o byt příjdete? Nebo se vám jen naskytla výhodná koupě jiné nemovitosti? Chcete peníze okamžitě za prodej vašeho bytu?

Více informací…

Výkup zemědělských i komerčních pozemků za hotové!

Přímý výkup za bezkonkurenčních podmínek. Dovolujeme si Vám nabídnout rychlý výkup zemědělských i komerčních pozemků za hotové! Vykupujeme ornou půdu, pole, pastviny, zahrady, vinice, sady, pozemky v územním plánu, stavební parcely, ostatní plochy, komunikace, ale i zeleň, ochranná pásma, ..

Více informací…

Rychlé řešení exekuce

Právě pro vás jsme připravili finančně velmi zajímavou službu rychlého řešení exekuce.
Vyřešíme nejen vaše exekuce, ale zajistíme kompletní oddlužení vás, jako fyzické osoby.
Umíme oddlužit nemovitost i obchodní společnosti

Více informací…

Jak prodat byt, dům, pozemky?

Vypracování kvalitní kupní smlouvy a zajištění bezproblémového prodeje je práce pro odborníky. Ušetříme Vám tím spoustu času i starostí a navíc předejdeme případným budoucím sporům. Smlouvy stažené z internetu nejsou při prodeji nemovitostí v žádném případě optimálním řešením. Každý prodej je totiž jiný a vyžaduje individuální posouzení právníkem.

Více informací…